Marioinex, Klocki konstrukcyjne Classic - 30 el. (903056)

Marioinex

  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Jutro (piątek 2023-03-31)
Sugerowana cena
23,87 PLN
Nasza cena
17,72 PLN
Oszczędzasz 26%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Klocki konstrukcyjne Classic - 30 sztuk

Klasyczny kształt klocka został wykonany z bezpiecznego gumowego materiału. Klocki classic są solidne w swojej prostocie, dzięki czemu można wznosić zwarte i trwałe budowle. Pięć rozmiarów klocków daje szerokie możliwości konstruowania i poszerzania wyobraźni dziecka.

Klocki Classic

Klocki Classic to elementy o prostym, sprawdzonym kształcie, wykonane z certyfikowanego tworzywa sztucznego. Dzięki odpowiedniemu układowi wypustek oraz otworów można łączyć je ze sobą na różne sposoby, co daje wiele możliwości oraz pobudza wyobraźnię. Gumowy materiał jest nietoksyczny i poddawany procesowi recyklingu, dlatego jest idealny dla dzieci w wieku 3+.

Klocki Classic są dostępne w pięciu rozmiarach oraz różnych kolorach, więc można z ich pomocą stworzyć wiele ciekawych budowli. Układanie elementów świetnie angażuje pociechy, a także sprawia wiele frajdy starszemu rodzeństwu czy nawet rodzicom, przez co zachęca do wspólnej zabawy.

Korzystny wpływ na rozwój dziecka

Marioinex klocki Classic są prostą zabawką, która ma niezwykle korzystny wpływ na rozwój dziecka. Jest wspaniałym wytchnieniem dla przebodźcowanych maluchów, każdego dnia otoczonych różnymi multimediami. Skutecznie wyciszają oraz uczą precyzji i cierpliwości.

Do tego pomagają ćwiczyć psychomotorykę, a także rozbudzają kreatywność oraz wyobraźnię przestrzenną. Z ich pomocą dzieci mogą budować najróżniejsze konstrukcje, które później mogą być urozmaiceniem dalszej zabawy. Gotowe budowle są wytrzymałe, a przy tym mają gładkie krawędzie oraz są przyjemnie elastyczne. Klockami Classic bardzo chętnie bawią się zarówno chłopcy, jak i dziewczynki.

Klocki Marioinex Classic


Klocki Marioinex Classic są wytwarzane w Polsce, z uwzględnieniem najważniejszych potrzeb i oczekiwań najmłodszych. Produkty naszej marki zostały wielokrotnie docenione przez specjalistów w wielu prestiżowych konkursach, zdobywając m.in. nagrodę „Zabawka Roku” czy „Świat Przyjazny Dziecku”. Wyróżniają się nie tylko najwyższą jakością wykonania, ale też funkcjonalnym i estetycznym designem. Można łatwo dbać o ich czystość, ponieważ wystarczy przemyć je wodą z mydłem.

Przy tym klocki Classic w 100% poddawane procesowi recyklingu – nie są odlane z plastiku, ale nowoczesnego, ekologicznego tworzywa. To doskonały wybór, jeśli szukasz tradycyjnych zabawek, które pozytywnie oddziałują na Twoje dziecko.

Wiek: 3+


Szczegóły

Tytuł: Marioinex, Klocki konstrukcyjne Classic - 30 el. (903056)
Producent: Marioinex
Kod paskowy: 5903033903056
Oprawa: pudełko

Recenzje