Schleich 42514 Hannah i koń Cayenne

Schleich

  • Format: 15 x 8,2 x 18 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
86,74 PLN
Nasza cena
78,02 PLN
Oszczędzasz 11%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Hannah i jej koń Cayenne, rasy Quarter to nierozłączna para przyjaciół odkąd spotkali się podczas czyszczenia stajni. Wtedy Cayenne miał 5 lat i był bardzo płochliwy. Uspokajał go jedynie delikatny śpiew Hanny. To sprawiło, że zaczęli sobie bezgranicznie ufać i spełniać się podczas jazdy westernowej.

Hannah mieszka wraz z rodzicami i siostrą Mią w Lakeside, pięknej okolicy znanej z ośrodka jeździeckiego. To dziewczyna pełna ciekawości świata, szukająca nowych przygód. Dlatego też jej motto brzmi: Dlaczego...? Hannah pragnie zostać weterynarzem, jak jej mama.

Hannah wraz ze swoimi przyjaciółkami: Sofią, Lisą i Sarą, tuż przed swoimi 12. urodzinami, odkryła tajemniczą skrzynię. Wskazówki w niej ukryte, doprowadziły je do starej przyczepy, która stała się tajnym miejscem spotkań czterech przyjaciółek. Od tej pory Hannah i jej koń Cayenne codziennie przeżywają nowe przygody.

Hannah i Cayenne, rasy Quarter Horse, są niepokonanym zespołem jeździeckim. Nic dziwnego, biorąc pod uwagę, że poprzedni właściciel Cayenne był prawdziwym kowbojem. Koń najbardziej lubi, gdy Hannah przychodzi do jego stajni wcześnie rano, pogwizdując wesoło.

Figurki Schleich® są wyjątkowo dokładnie wykonane, pięknie malowane i łączą w sobie naukę i zabawę.

Funkcje:
Figurki koni mogą stać samodzielnie, figurki dziewcząt mogą stać przy koniu, jeździć, siedzieć i chwytać. Mają ruchome ramię. Figurka, siodło i uzda są zdejmowane.

Zestaw zawiera:
- 1x figurka dziewczynki Hannah,
- 1x wałach rasy Quarter Horse,
- 1x siodło,
- 1x ogłowie,
- 1x cugle.

Szczegóły

Tytuł: Schleich 42514 Hannah i koń Cayenne
Producent: Schleich
Seria: Horse Club
Kod paskowy: 4055744036132
Format: 15 x 8,2 x 18 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje