Super Zings: Laboratorium Profesora K
Wiek: 3+

Magic Box

  • Format: 40 x 30 x 13 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
279,98 PLN
Nasza cena
206,71 PLN
Oszczędzasz 27%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Laboratorium Profesora K to zestaw stworzony przez markę Magic Box. Zestaw ten pochodzi z serii niezwykle popularnych zabawek SuperZings. Seria ta przedstawia przedmioty codziennego użytku przemienione w super-bohaterów i super-złoczyńców walczących ze sobą.

Laboratorium Profesora K to zestaw, w którego skład wchodzi budynek laboratorium do zabawy figurkami oraz dwie wyjątkowe, super-rzadkie figurki z serii 1 i 2 - Profesor K i Enigma.

Budynek laboratorium jest niezwykle kolorowy i posiada cztery poziomy. Na najniższym poziomie znajduje się komora dla super robota Profesora K oraz otwierana kryjówka dla figurek, na wyższym poziomie znajduje się wyrzutnia dla figurki, na jeszcze wyższym piętrze znajduje się wyrzutnia pocisków oraz komputer, a najwyższy poziom laboratorium stanowi lądowisko dla pojazdu Enigmy. W zestawie znajduje się także robot Profesora K Robo-K i pojazd Enigmy Aeronigma.

Zestaw ten zachwyci każdego małego kolekcjonera SuperZingsów. Laboratorium będzie doskonałym miejscem do zabawy figurkami, ale także do prezentowania kolekcji Superzingsów.

w zestawie znajduje się budynek laboratorium, super robot Robo-K (wysokość 8 cm), pojazd, figurka Profesora K i Enigmy.

Od 3. roku życia.Szczegóły

Tytuł: Super Zings: Laboratorium Profesora K
Podtytuł: Wiek: 3+
Producent: Magic Box
Seria: Super Zings
ISBN: 8431618009666
Format: 40 x 30 x 13 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje