Madej Slonik A Kuku 24cm piosenka,zgadywanka (002454)
Wiek: 18m+

Madej

Wysyłka:
2 - 4 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
130,50 PLN
Nasza cena
118,68 PLN
Oszczędzasz 10%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 118,68 złInteraktywny Słonik a-kuku jest doskonałą zabawką przytulanką dla wszystkich maluchów. Słoń Akuku to wyjątkowo urocza i słodka zabawka interaktywna, która dostarczy Waszym maluchom masę uśmiechu i radości.
W jaki sposób?

Słonik Akuku będzie zachęcał dzieci do zabawy w chowanego!
Jeśli naciśniemy stópkę słonika, zacznie on zakrywać oczka uszami i zapraszać do zabawy takimi zdaniami jak: "Cześć jestem Słoń pobaw się ze mną w chowanego", czy chociażby "Chowasz się, gdzie jesteś? Aha, mam Cię". Trzeba przyznać, że zabawa w chowanego jest ulubioną rozrywką dzieci na całym świecie, więc nic dziwnego, że słonik dostarczy ogromną ilość rozrywki do Waszego domu!

Posiada dwa sensory zachęcające do zabawy.
Po naciśnięciu prawej nóżki słonik zaczyna mówić po polsku  a jego uszy po chwili zaczynają się ruszać, zakrywając oczka sprawiając dziecku frajdę i wesołą zabawę. Po naciśnięciu lewej nóżki słonika słoń zaczyna śpiewać wesołą piosenkę a jego uszy zaczynają się ruszać zakrywając oczy i po chwili je odsłaniając co sprawia że zabawa w a-kuku będzie bardzo podobać się każdemu dziecku dostarczając mu wiele radości.

Szczegóły

Tytuł: Madej Slonik A Kuku 24cm piosenka,zgadywanka (002454)
Podtytuł: Wiek: 18m+
Producent: Madej
Kod paskowy: 5900851052393

Recenzje