Mistakos - Wyższy szczebel (01826)
Wiek: 5+

Trefl

  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
56,25 PLN
Nasza cena
45,76 PLN
Oszczędzasz 19%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Nowa odsłona kultowej gry zręcznościowej Mistakos, tym razem z drabinami w roli głównej!

Zdobądź jak najmniejszą liczbę punktów karnych lub jak najszybciej pozbądź się drabin w danym kolorze w trakcie ustawiania z nich wspólnej, imponującej konstrukcji. Dobra zabawa gwarantowana – teraz także w większym gronie! Pamiętaj, że gry z serii Mistakos możesz ze sobą łączyć. Graj krzesełkami i drabinami w jednym momencie i twórz jeszcze bardziej spektakularne konstrukcje!

Wariant 1 - Gracze jeszcze przed rozpoczęciem stawiania wieży z krzeseł, określają ilość rund do rozgrania np. 5. Zwycięża, ten, który na swoim koncie ma najmniej punktów karnych. Liczba punktów ujemnych odpowiada liczbie krzeseł, które spadły na stół w czasie ruchu danego gracza.

Wariant 2 - Wygrywa ten, kto pierwszy pozbędzie się wszystkich krzeseł. Pulę krzeseł należy podzielić po równo między graczy. Następnie każdy z graczy, jeden po drugim, dokłada krzesełka, tak by nie zniszczyć konstrukcji. Wszystkie krzesła, które spadną na stół, trafiają do puli gracza, który aktualnie wykonywał ruch. Niebanalna forma i proste zasady to główna zaleta gry rodzinnej Mistakos. Świetnie sprawdzi się jako zabawa łącząca graczy w różnym wieku. Gra z pewnością wyzwala wiele emocji, radości i daje niemałą

Zawartość pudełka:
  • 24 drabiny w 3 kolorach
  • instrukcja
Liczba graczy: 1-3
Średni czas gry: ok. 10-15 minut
Wiek: 5+

Szczegóły

Tytuł: Mistakos - Wyższy szczebel (01826)
Podtytuł: Wiek: 5+
Producent: Trefl
Seria: Mistakos
Kod paskowy: 5900511018264
Oprawa: pudełko

Recenzje