Bandido Display - 8 sztuk

Phalanx

  • Format: 25.0x11.0cm
  • Oprawa: Display
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
296,60 PLN
Nasza cena
225,66 PLN
Oszczędzasz 24%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złBandido próbuje uciec KOLEJNY RAZ. Połączcie siły, żeby go powstrzymać!

Bandido to gra kooperacyjna, w której musimy powstrzymać bandytę przed ucieczką z więzienia. Problem w tym, że jest on bardzo sprytny i kopie naraz wiele tuneli! Będziemy próbowali je zablokować, zagrywając odpowiednio karty tuneli. Wykładając kartę musimy jednak zwracać uwagę, by nie otworzyć mu nowych możliwości ucieczki!
W swojej turze zagrywamy jedną z trzech posiadanych na ręce kart tuneli tak, by połączyć ją z jedną bądź kilkoma wyłożonymi wcześniej kartami. Gramy tak długo, aż zablokujemy wszystkie otwarte tunele albo aż skończy się stos kart. Mamy zatem ograniczony czas na udaremnienie ucieczki bandycie. Jeśli uda się wam zablokować wszystkie tunele, wtedy wszyscy razem wygrywacie. Jeśli po zagraniu wszystkich kart chociaż jeden tunel pozostanie niezablokowany, wtedy Bandido ucieka i wszyscy przegrywacie.

Gra jest niesamowicie wciągająca w swej prostocie. Posiada dwa poziomy trudności. Dzieciom sugerujemy ten łatwiejszy. Natomiast bardziej wprawieni gracze powinni spróbować swoich sił z wersją zaawansowaną.

Liczba graczy: 2-5 graczy
Wiek: 6+
Czas gry: 15 min

Szczegóły

Tytuł: Bandido Display - 8 sztuk
Producent: Phalanx
Kod paskowy: 2884837042918
Języki: angielski
Rok wydania: 2017
Format: 25.0x11.0cm
Oprawa: Display
Waga: 1.09 kg

Recenzje