Forest display - 8 sztuk

Helvetiq

  • Format: 26.0x11.0cm
  • Oprawa: Display
Wysyłka:
1 - 2 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
296,60 PLN
Nasza cena
264,72 PLN
Oszczędzasz 11%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 264,72 złTwórz baśniowe krajobrazy za pomocą niezwykłych kart. To gra taktyki, spostrzegawczości i szybkiego liczenia.

Po kolei zagrywacie na stół karty, które tworzą razem nieskończony krajobraz zaczarowanego lasu. Zamieszkują go różnorodne bajkowe postaci, jednak celem gry jest baczne rozglądanie się za czterema mocnymi rodzajami stworków: sowami, skrzatami, żabami i wróżkami. Należy tak dokładać karty, by w Twoim ruchu w zaczarowanym lesie znalazło się siedem stworków danego typu. Powiedz wtedy o tym głośno i ciesz się punktami w postaci wszystkich kart z powtarzającym się stworkiem. Gra dobiegnie końca, gdy gracze nie będą mieli już żadnych kart do zagrania.

Forest to niewielka i kompaktowa gra, która wprowadzi Twoje dziecko w magiczny świat zaczarowanego lasu, da mu niemało dobrej zabawy, nauczy taktycznego myślenia i prędkiego liczenia – na początek do siedmiu. Części gry znakomicie nadają się do innych zabaw z dziećmi, np. W zgadywanie bajek, z których pochodzą postaci z kart, lub w snucie wspólnych opowieści.

Gra pakowana po 8 sztuk - sprzedawana wtedy z displeyem.

liczba graczy: 2-5 graczy
Wiek: 6+
Czas gry: 15 min

Szczegóły

Tytuł: Forest display - 8 sztuk
Producent: Helvetiq
Kod paskowy: 2884838042917
Języki: polski, angielski
Rok wydania: 2017
Format: 26.0x11.0cm
Oprawa: Display
Waga: 0.97 kg

Recenzje