Dinozaur Tyranozaur na baterie zielony

Lean Toys

  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
64,99 PLN
Nasza cena
56,05 PLN
Oszczędzasz 14%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złZabawka-dinozaur jest doskonałym odwzorowaniem ogromnego Tyranozayra, żyjącego około 125 - 100 milionów lat temu.

Zabawka posiada długą, prostą czaszkę, a także masywną, muskularną budowę. Zasilana jest bateriami AA 1,5 V, które są dołączone do zestawu. Po uruchomieniu duży dinozaur zaczyna stawiać kroki i ryczeć. Efekty świetlne, takie jak błyskające oczy tylko potęgują te niecodzienne wrażenia.

Chodzący dinozaur może być nie tylko rewelacyjną zabawką - sprawdzi się również w roli pomocy naukowej. Dzięki takiemu przedmiotowi wytłumaczenie dziecku faktów związanych z prehistorią i mitycznymi stworzeniami będzie o wiele łatwiejsze, ponadto rozwinie wiedzę i wyobraźnię malucha, zachęcając go do samodzielnego zdobywania informacji na te tematy.

Zabawka wykonana jest z certyfikowanego materiału, jakim jest wytrzymały na częste użytkowanie plastik. Pomimo groźnego wyglądu, zabawka pozbawiona jest ostrych i niebezpiecznych dla dzieci elementów lub zakończeń. Kolorystyka dinozaura nawiązuje do jego odpowiednika, co podnosi poziom realności zabawki. Dinozaur zapakowany jest w kartonowe pudełko, z którego wystaje jego sylwetka. Uważamy, że jest to idealny pomysł na prezent dla małego pasjonata dinozaurów i prehistorii.

Wymiary zabawki: 32 cm x 21 cm.

Szczegóły

Tytuł: Dinozaur Tyranozaur na baterie zielony
Producent: Lean Toys
Kod paskowy: 5907625580687
Języki: angielski
Rok wydania: 2019
Oprawa: pudełko
Waga: 0.555 kg

Recenzje