Znikopis Kucyk + pieczątki (4470)
Wiek: 3+

Lean Toys

  • Format: 37.0x31.0cm
  • Oprawa: Pudełko z okienkiem
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
75,99 PLN
Nasza cena
65,88 PLN
Oszczędzasz 14%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złDuży znikopis Konik ze stempelkami.
Tablica magnetyczna jest rewelacyjną zabawką, którą znają prawdopodobnie wszyscy - dzieci, ich rodzice i dziadkowie. Znikopis jest bardzo prostą, acz funkcjonalną zabawką - służy do pisania i rysowania w nieskończoność - liczba dzieł dziecka jest nieograniczona. Tablica magnetyczna jest również doskonałą formą zabawy połączonej z funkcją edukacyjną. Zabawka rozwija umysł i zmysł estetyczny, a także umiejętności plastyczne i manualne dziecka.
Prezentowany zestaw składa się z tablicy o imponującym wymiarze, rysika i czterech stempelków w kształcie figur geometrycznych. Zabawie w rysowanie towarzyszą wesołe odgłosy, które zawdzięczamy czterem aktywnym przyciskom znajdującym się na górnej ramce znikopisu.
Duża tablica magnetyczna składa się z neutralnej, przyjemnej kolorystyki - klasyczne barwy spodobają się zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom. W jej górnej lewej części umieszczona jest rączka, ułatwiająca przenoszenie zabawki. Znikopis wyposażony jest w duży ekran, który umożliwia tworzenie wielokolorowych, niesamowicie oryginalnych obrazków, które w prosty sposób można zmazać. Pod powierzchnią ekranu tablicy znajdują się opiłki żelaza, które w trakcie rysowania dołączonym do zestawu, specjalnym rysikiem, układają się w stworzony przez dziecko wzór. Dołączone do zestawu stempelki ułatwiają zabawę - odbite na ekraniku mogą być wzorem, który dziecko ozdabia według własnego pomysłu.
Zabawka plastyczna wykonana jest z bezpiecznego i atestowanego materiału. Jej opływowy kształt sprawia, że korzystanie z niej jest bardzo przyjemne oraz, co ważne - wygodne. Zabawka zapakowana jest w wielokolorowe kartonowe pudełko , posiada certyfikat CE, przeznaczona jest dla wszystkich dzieciaków powyżej 3. roku życia.
Znikopis zasilany bateriami 3x 1,5V "AAA", których nie dołączono do zestawu.

Wymiary zabawki:
- znikopis: 35 cm x 29cm,
- ekran: 17,5 cm x 13 cm,
- stempelki: 3 cm x 3 cm.


Szczegóły

Tytuł: Znikopis Kucyk + pieczątki (4470)
Podtytuł: Wiek: 3+
Producent: Lean Toys
Kod paskowy: 1818912560517
Języki: polski, angielski
Rok wydania: 2019
Format: 37.0x31.0cm
Oprawa: Pudełko z okienkiem
Waga: 0.696 kg

Recenzje