Gloomhaven (edycja polska)
Wiek: 14+

Albi

  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
580,01 PLN
Nasza cena
495,50 PLN
Oszczędzasz 15%

Oto kooperacyjna gra taktyczna, stworzona przez miłośnika ekonomicznych gier Euro, w której wspólnymi siłami przedzieramy się przez nieustannie ewoluujący świat fantasy, rozgrywając kampanię fabularną na przestrzeni wielu sesji.

Każdy gracz wciela się w postać twardego najemnika posiadającego unikalne zdolności i własną motywację. Razem tworzą drużynę, która będzie walczyć ramię w ramię na przestrzeni serii scenariuszy, których fabuła zmieniać się będzie wraz z podejmowanymi przez graczy decyzjami.
Podczas pojedynczych przygód, postaci graczy staną oko w oko z rozmaitymi przeciwnościami, od zwierząt, przez pułapki, po zmęczenie. Każdy scenariusz oferuje głębokie taktyczne dylematy, gdzie zachowanie i użycie w odpowiednim momencie konkretnej karty zdolności może zaważyć na powodzeniu całej wyprawy.

Gloomhaven (druga edycja) posiada zaawansowany system walki oparty na dobieranych kartach, pozbawiony losowości kostek, a także w pełni zautomatyzowanych przeciwników, o charakterystycznych i różnorodnych wzorcach zachowań.
Wewnątrz tego dziesięciokilogramowego opakowania znajdziecie pełnoprawną kampanię fabularną o niespotykanej dotąd skali i głębi.

Gloomhaven (druga edycja) to wyjątkowe dzieło, łączące najlepsze cechy gier kooperacyjnych, taktycznych i przygodowych, teraz z poprawioną instrukcją i komponentami.

Zawartość pudełka:
- 112 scenariuszy
- 17 grywalnych klas postaci
- 18 szczegółowych plastikowych figurek
- 1700+ kart
- 47 różnorodnych wrogów
- zmieniająca się wraz z rozgrywką mapa świata gry

Ilość graczy: 1 - 4
Średni czas gry: ok. 120 min
Wiek gracza: 14+

Produkt gabarytowy: dostawa tylko kurierem.


Szczegóły

Tytuł: Gloomhaven (edycja polska)
Podtytuł: Wiek: 14+
Producent: Albi
Kod paskowy: 8590228038715
Rok wydania: 2019
Oprawa: pudełko
Waga: 10 kg

Recenzje