Rozkładany domek w walizce z akcesoriami

Lean Toys

  • Format: 48x32x16,5 cm
  • Oprawa: Pudełko z okienkiem
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
160,99 PLN
Nasza cena
138,47 PLN
Oszczędzasz 14%Rozkładany domek umieszczony w walizce

Urocza, różowa walizeczka ozdobiona imitacją pikowania i błyszczącą, złotą kokardą, kryje w sobie coś specjalnego. Po rozłożeniu torby, walizeczka zamienia się w rewelacyjny domek dla lalki. Górna pokrywa podnosi się do góry, a ścianki rozkładają na boki, w efekcie czego powstaje piękny domek ? salon połączony z sypialnią i toaleta, które dziewczynka może ustroić według własnego pomysłu.

Zestaw składa się z:
- rozkładanej walizeczki
- lalki
- szafy z ubrankami na wieszakach
- łóżka z pościelą
- meblościanki
- wanny
- toalety
- toaletki
- pufy
- stolika
- foteli
- dodatków: książek, budzika, lampek, miski dla psa
- zestawu naklejek do ozdobienia zabawki

W jaki sposób sprawić, by walizeczka zamieniła się w domek? Wystarcz wcisnąć guziczek umieszczony w górnej części zabawki ? walizka rozłoży się w mgnieniu oka, czemu będą towarzyszyć efekty świetlne i dźwiękowe. Po rozłożeniu zabawki dziewczynka może użyć dołączonego do zestawu kompletu naklejek, by ozdobić wnętrza mieszkanka, a następnie umeblować je według własnego gustu. Czynność ta pozytywnie wpłynie na logiczne myślenie i kreatywność dziewczynki, a także samodzielność.

Dołączone do zestawu akcesoria sprawiają, że zabawę można zacząć w każdym momencie. W opakowaniu znajduje się zarówno laleczka z pieskiem, jak i łóżko czy mebelki. Wszelkie elementy zostały wykonane z bezpiecznego, atestowanego materiału, ponadto nadano im opływowe kształty i delikatne, pastelowe kolory. Laleczka znajdująca się w zestawie to dziewczynka z dwoma warkoczykami ubrana w sukieneczkę. Wcielenie się w taką bohaterkę nie sprawi żadnej dziewczynce kłopotu ? dzięki takiej zabawie zwiększą się jej zdolności interpersonalne, a także umiejętność odgrywania ról.

Jak złożyć domek po zakończonej zabawie? Nie ma nic prostszego. Po wyciągnięciu zabawek z walizki należy złożyć boczne ścianki do środka, a następnie dołączyć do nich frontową ściankę, służącą w zabawie za podłogę. By domknąć zabawkę, wystarczy delikatnie opuścić pokrywę, aż do usłyszenia kliknięcia. Gotowe.

Dziewczęcy domek ukryty w eleganckiej walizce odznacza się wieloma zaletami. Główną z nich jest błyskawiczne rozłożenie zabawki polegające na jednym kliknięciu, a także łatwość przechowywania torebeczki, ograniczająca zajmowane miejsce do minimum. Zabawie z wykorzystaniem prezentowanego zestawu towarzyszą efekty dźwiękowe i świetlne, które sprawiają, że domek przypomina prawdziwy. By uruchomić te funkcje, należy umieścić dwie sztuki baterii AA 1,5 V wewnątrz pokrywy zabawki.

Zabawkowy domek z akcesoriami przeznaczony jest dla wszystkich dzieci powyżej 3. roku życia. Posiada certyfikat CE, będący gwarancją spełnienia wymogów Unii Europejskiej, ponadto produkcja zabawki jest zgodna z normą EN 71. Walizeczka zapakowana jest w bardzo dziewczęce, kolorowe opakowanie z przeźroczystą witrynką. Dziecięca estetyka z pewnością sprawi, że zabawka spodoba się każdej dziewczynce już na pierwszy rzut oka.

Wymiary elementów zestawu:
- złożona walizeczka: 28 cm x 26 cm x 14 cm
- rozłożony domek: 53 cm x 29 cm x 32 cm
- lalka: 12 cm x 4,5 cm
- pies: 4,5 cm x 6 cm
- łóżko: 14,5 cm x 7,5 cm
- szafa: 12 cm x 10 cm

Produkt gabarytowy: dostawa tylko kurierem.


Szczegóły

Tytuł: Rozkładany domek w walizce z akcesoriami
Producent: Lean Toys
Kod paskowy: 1818912482970
Języki: polski
Rok wydania: 2018
Format: 48x32x16,5 cm
Oprawa: Pudełko z okienkiem
Waga: 2.245 kg

Recenzje