Super Wings Poppa Wheels (25137)
od 6 lat

Cobi

  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
123,54 PLNSuper Wings to amerykańsko-chińsko-południowokoreański serial animowany, który już od 2014 bawi dzieci na całym świecie. W Polsce emitowany jest na kanale TVP ABC oraz platformie VOD.

Super Wings to drużyna samolotów, które transformują się również w roboty. Mieszkają w wielkim lotnisku, na wyspie na Pacyfiku skąd rozwożą paczki i przesyłki dla dzieci na całym świecie. Głównym bohaterem jest czerwony samolot o imieniu Dżetek (Jett), który rozwiązuje różnego rodzaju problemy i wyciąga z kłopotów wszystkich potrzebujących. Dzielnie wspiera go w tym cała grupa jego wiernych przyjaciół.

Model z klocków konstrukcyjnych COBI to ciężarówka Poppa, czyli ojciec jednego z głównych bohaterów serialu, sympatycznego samolotu wsparcia technicznego - Śrubka (Donnie). Model posiada koła na gumowych oponach, pozwalające na swobodne poruszanie się pojazdu. Bok i tył naczepy można otworzyć. Na klockach zastosowano trwałe nadruki, które nie ścierają się nawet w trakcie najbardziej intensywnej zabawy. To idealny prezent dla wszystkich młodych fanów lotnictwa, wielkich ciężarówek i serialu Super Wings.


od 6 lat

Szczegóły

Tytuł: Super Wings Poppa Wheels (25137)
Podtytuł: od 6 lat
Wydawnictwo: Cobi
Seria: Super Wings
Kod paskowy: 5902251251376
Oprawa: pudełko

Recenzje