Super Wings Jett (25139)
od 4 lat

Cobi

  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
37,93 PLN
Nasza cena
31,40 PLN
Oszczędzasz 18%Super Wings to amerykańsko-chińsko-południowokoreański serial animowany, który już od 2014 bawi dzieci na całym świecie. W Polsce emitowany jest na kanale TVP ABC oraz platformie VOD.

Super Wings to drużyna samolotów, które transformują się również w roboty. Mieszkają w wielkim lotnisku, na wyspie na Pacyfiku skąd rozwożą paczki i przesyłki dla dzieci na całym świecie. Głównym bohaterem jest czerwony samolot o imieniu Dżetek (Jett), który rozwiązuje różnego rodzaju problemy i wyciąga z kłopotów wszystkich potrzebujących. Dzielnie wspiera go w tym cała grupa jego przyjaciół, których modele również znajdziecie w kolekcji Cobi Super Wings.

Model z klocków konstrukcyjnych COBI przedstawia postać Dżetka (chin. , ang. Jett) Na klockach zastosowano trwałe nadruki, które nie ścierają się nawet w trakcie najbardziej intensywnej zabawy. Dżetek jest wyposażony w kask, łopatkę oraz skrzynkę na narzędzia. W ruchomych dłoniach można umieszczać akcesoria. Dżetek to idealny prezent dla wszystkich młodych fanów lotnictwa i serialu Super Wings.


od 4 lat

Szczegóły

Tytuł: Super Wings Jett (25139)
Podtytuł: od 4 lat
Producent: Cobi
Seria: Super Wings
Kod paskowy: 5902251251390
Oprawa: pudełko

Recenzje