Super Wings Donnie (25147)
od 4 lat

Cobi

  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
37,93 PLNSuper Wings to amerykańsko-chińsko-południowokoreański serial animowany, który już od 2014 bawi dzieci na całym świecie. W Polsce emitowany jest na kanale TVP ABC oraz platformie VOD.

Super Wings to drużyna samolotów, które transformują się również w roboty. Mieszkają w wielkim lotnisku, na wyspie na Pacyfiku skąd rozwożą paczki i przesyłki dla dzieci na całym świecie. Głównym bohaterem jest czerwony samolot o imieniu Dżetek (Jett), który rozwiązuje różnego rodzaju problemy i wyciąga z kłopotów wszystkich potrzebujących.

Dzielnie wspiera go w tym cała grupa jego przyjaciół, których modele również znajdziecie w kolekcji Cobi Super Wings.

Śrubek (chin. , ang. Donnie) jest żółto-niebieskim samolotem, który podobnie jak inni bohaterowie serialu potrafi transformować się w robota. Jego specjalnością są prace budowlane oraz wszelkie naprawy.

Śrubek często zjawia się na wezwanie swojego przyjaciela Dżetka, aby nieść pomoc w trudnych sytuajach. Model z klocków konstrukcyjnych COBI jest wiernym odwzorowaniem bohatera serialu. Został pokryty wysokiej jakości nadrukami, które nie ścierają się nawet podczas intensywnej zabawy. Śrubek posiada mini śmigła, które można obacac oraz dłonie, w których można umieszczać klockowe akcesoria. Model z pewnością ucieszy każdego młodego fana lotnictwa oraz serialu Super Wings.


od 4 lat

Szczegóły

Tytuł: Super Wings Donnie (25147)
Podtytuł: od 4 lat
Wydawnictwo: Cobi
Kod paskowy: 5902251251475
Oprawa: pudełko

Recenzje