Zakazana Pustynia (Uszkodzone opakowanie)
Wiek: 10+

Rebel

  • Oprawa: metalowe pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
99,95 PLN
Nasza cena
68,29 PLN
Oszczędzasz 32%Outlet: uszkodzenie opakowania bez wpływu na zawartość
Rozbiliście się gdzieś w sercu pustyni, miejscu zapomnianym przez cywilizację. Waszą jedyną nadzieją na przetrwanie jest zbudowanie latającej maszyny, która zabierze was daleko od niebezpieczeństw. Musicie znaleźć potrzebne elementy, lecz nie będzie to łatwe zadanie, bo nadciąga burza piaskowa! Działajcie razem dla wspólnej korzyści, zanim pustynia uwięzi was na zawsze...
Zakazana pustynia to kolejny projekt w stylu popularnej Zakazanej Wyspy, w którym grupa uczestników jednoczy się przeciwko mechanice gry. Na samym początku graczom zostają przydzielone role, które definiują specjalne zdolności i początkowe miejsce na planszy. Następnie uczestnicy zabawy muszą skoordynować swoje działania w ten sposób, by jak najszybciej zdobyć zestaw potrzebnych przedmiotów, zanim kolejne fragmenty pustyni na dobre znikną im z oczu i już na zawsze pozostaną niedostępne.
Rozgrywka w Zakazanej pustyni różni się nieco od tej w Zakazanej wyspie, choć podstawowe mechaniki poruszania się po planszy pozostają takie same. Do gry zostało jednak dodane kilka nowych mechanizmów usprawniających grę, m.in. modułowa, często zmieniająca się plansza, zarządzanie zasobami i nowy system lokalizacji artefaktów - w tym przypadku części latającej maszyny.
Zawartość pudełka:
- 49 kart
- 48 znaczników piasku
- 24 kafle
- 6 pionków
- 6 klipsów pomiarów
- 4 fragmenty maszyny latającej
- 1 model maszyny latającej
- 1 wskaźnik burzy piaskowej
- 1 podstawka pod wskaźnik
- instrukcja
Liczna graczy: 2 - 5
Wiek: 10+
Czas rozgrywki: około 45 minut

Szczegóły

Tytuł: Zakazana Pustynia (Uszkodzone opakowanie)
Podtytuł: Wiek: 10+
Autor: Matt Leacock
Producent: Rebel
Kod paskowy: 5902650612969
Oprawa: metalowe pudełko

Recenzje