Lego Ninjago: Smok ognia Kaia (71701)
Wiek: 4+

Lego

  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
99,83 PLN
Nasza cena
71,87 PLN
Oszczędzasz 29%Smok ognia Kaia z zestawu 71701 musi powstrzymać Lorda Garmadona przed kradzieżą Miecza Ognia z miniaturowej świątyni ognia. Dla dzieci oznacza to możliwość schronienia się w fantastycznym świecie i wiele godzin zabawy. Nowy sposób budowania zabawek Budowanie figurki smoka może się teraz odbywać w sposób interaktywny: fani LEGO® mają do dyspozycji cyfrowe instrukcje Instructions PLUS, które są dostępne w bezpłatnej aplikacji LEGO Life na smartfony i tablety. Są tam funkcje przybliżania, obrotu i wizualizacji powstającego smoka ninja. Witaj w świecie 4+! Zabawki LEGO® NINJAGO® 4+ otwierają przedszkolakom drzwi do świata niezliczonych przygód, gdzie można całkiem puścić wodze wyobraźni i oddać się budowaniu ulubionych postaci, pojazdów i budynków. Zestawy zawierają podstawki startowe, które ułatwiają budowanie, co pozwala początkującym konstruktorom poczuć dumę z samodzielnego złożenia modelu.

- Zestaw LEGO® NINJAGO® Legacy z Kaiem i jego smokiem ognia z 1. sezonu serialu telewizyjnego, który pozwala odtworzyć słynne starcia z Lordem Garmadonem. Dzięki tej zabawce dzieci nabiorą większej pewności siebie przy budowaniu.
- Zabawka ze świata ninja ma podstawkę startową ułatwiającą maluchom budowanie i wymyślanie historii, w których dzieci będą się wcielać w postacie z NINJAGO®: Kaia, jego smoka ognia i Lorda Garmadona. Jest tam także miniaturowy model świątyni ognia z Mieczem Ognia oraz dwa elementy płomieni.
- Figurkę czerwonego smoka można ustawiać w najróżniejszych pozycjach — jego łapy, skrzydła, ogon, głowa i paszcza mogą się poruszać, gdy będzie u boku Kaia walczyć z Lordem Garmadonem. Dzieci mogą same wymyślać przygody dla bohaterów strzegących Miecza Ognia.
- Smok ninja ma ok. 6 cm wysokości, 6 cm długości i 23 cm szerokości, więc dzieci mogą go zawsze mieć przy sobie.

Klocki LEGO Ninjago 71701 Smok ognia Kaia to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla osób w wieku 4+

W zestawie:
- 81 elementów
- instrukcja

Szczegóły

Tytuł: Lego Ninjago: Smok ognia Kaia (71701)
Podtytuł: Wiek: 4+
Producent: Lego
Seria: Lego Ninjago
Kod paskowy: 5702016616873
Oprawa: pudełko

Recenzje