Znikopis turkusowy ze stempelkami

Lean Toys

  • Format: 48.0x32.0cm
  • Oprawa: Pudełko z okienkiem
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
53,98 PLN
Nasza cena
46,64 PLN
Oszczędzasz 14%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złDuży Znikopis Turkusowy ze Stempelkami

Tablica magnetyczna jest rewelacyjną zabawką, którą znają prawdopodobnie wszyscy - dzieci, ich rodzice i dziadkowie. Znikopis jest bardzo prostą, acz funkcjonalną zabawką - służy do pisania i rysowania w nieskończoność - liczba dzieł dziecka jest nieograniczona. Tablica magnetyczna jest również doskonałą formą zabawy połączonej z funkcją edukacyjną. Zabawka rozwija umysł i zmysł estetyczny, a także umiejętności plastyczne i manualne dziecka.
Prezentowany zestaw składa się z tablicy, rysika i trzech stempelków w kształcie kółka, łapki i kwiatka. Duża tablica magnetyczna składa się z neutralnej, przyjemnej kolorystyki - klasyczne barwy spodobają się zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom. U góry tablicy znajduje się uchwyt ułatwiający przenoszenie zabawki.
Znikopis wyposażony jest w duży ekran, który umożliwia tworzenie wielokolorowych, niesamowicie oryginalnych obrazków, które w prosty sposób można zmazać. Pod powierzchnią ekranu tablicy znajdują się opiłki żelaza, które w trakcie rysowania dołączonym do zestawu, specjalnym rysikiem, układają się w stworzony przez dziecko wzór. Dołączone do zestawu stempelki ułatwiają zabawę - odbite na ekraniku mogą być wzorem, który dziecko ozdabia według własnego pomysłu.

Wymiary zabawki:
- znikopis: 38,5cm x 26cm
- ekran: 23,5 cm x 15,5cm

Produkt gabarytowy: dostawa tylko kurierem.


Szczegóły

Tytuł: Znikopis turkusowy ze stempelkami
Producent: Lean Toys
Kod paskowy: 1818912534075
Języki: polski, angielski
Rok wydania: 2020
Format: 48.0x32.0cm
Oprawa: Pudełko z okienkiem
Waga: 0.775 kg

Recenzje