Rozkładana Toaletka Zestaw Piękności w Walizce
Wiek: 3+

Lean Toys

  • Format: 33 x 23 x 14 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
85,99 PLN
Nasza cena
81,52 PLN
Oszczędzasz 6%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złWiększość dziewczynek już od najmłodszych lat chce się czuć wyjątkowo i pięknie. Często zdarza się, że nawet podkradają swoim mamom kosmetyki i biżuterię! Rozkładana, różowa toaletka 3 w 1 wydaje się być idealnym rozwiązaniem tej sytuacji.
Przenośny zestaw piękności, który mieści się w walizce, to zabawka, którą Twoje dziecko będzie mogło zabrać ze sobą wszędzie - do domu swoich koleżanek, na plac zabaw oraz na spotkania rodzinne, na które dzieciom zawsze wydają się nudne. Toaletka w trybie przenośnym ma postać walizki z kółkami i wysuwaną rączką, dzięki której może być swobodnie ciągnięta nawet przez małe dzieci. Kółka kręcą się bez problemu, dzięki czemu walizka może być przemieszczana nawet po nierównym podłożu. Rozłożenie zabawki jest dziecinnie proste - po otwarciu walizki, z jej części formują się nóżki, dzięki którym całość stoi stabilnie. Blat toaletki pełni funkcję schowka na elementy zestawu, można do niego dołączyć dwie dodatkowe półeczki. Można go także odczepić od głównej części konstrukcji, dzięki czemu po dołączeniu dodatkowych nóżek staje się łatwiejszy do umieszczenia na stoliku.
Najistotniejszym elementem przenośnej toaletki jest prawdziwe lusterko, dzięki któremu Twoje dziecko może czuć się jak we własnym salonie piękności! Rama lustra wyposażona jest w lampkę w kształcie serca, którą uruchamia się przełącznikiem.

Specyfikacja Przenośnej Toaletki w Walizce:
Wymiary zestawu po rozłożeniu: 65 cm x 39 cm x 23 cm.
Wymiary w postaci złożonej: 36 cm x 24 cm x 11 cm.

Elementy zestawu:
- Szczotka, dwa grzebyki,
- Dwa zabawkowe lakiery do paznokci,
- Dwie zabawkowe szminki,
- Suszarka,
- 3 Spinki do włosów,
- 2 Pierścionki.

Ze względu na niewielkie elementy, zabawka nie jest przeznaczona dla dzieci poniżej 3 roku życia.

Szczegóły

Tytuł: Rozkładana Toaletka Zestaw Piękności w Walizce
Podtytuł: Wiek: 3+
Producent: Lean Toys
Kod paskowy: 1818912522263
Języki: polski, angielski
Rok wydania: 2020
Format: 33 x 23 x 14 cm
Oprawa: pudełko
Waga: 1.415 kg

Recenzje