Różowa kołyska dla lalek z grzechotką bujane łóżko
Wiek: 3+

Lean Toys

  • Format: 38.0x28.0cm
  • Oprawa: Pudełko kartonowe
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
42,99 PLN
Nasza cena
37,36 PLN
Oszczędzasz 14%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złNie od dziś wiadomo, że dziewczynki uwielbiają bawić się lalkami. Butelki, ubranka czy grzechotki to tylko niektóre z akcesoriów, które są wręcz niezbędne podczas opieki nad zabawkowym dzidziusiem. Poza drobnymi gadżetami warto się jednak zaopatrzyć w meble dla lalek, które znacząco urzeczywistnią zabawę. Dobrym przykładem takiego mebelka jest Różowa Kołyska dla Lalek.

Składane Bujane Łóżeczko to świetna zabawka utrzymana w jasnych, dziewczęcych barwach. Dominującym kolorem są róż i fiolet, natomiast podstawa i uchwyt na grzechotkę są koloru błękitnego. Plastik, z którego są wykonane elementy Kołyski jest solidny, ale jednocześnie przyjemny w dotyku. Bujane łóżeczko należy samodzielnie złożyć, co dla starszych dzieci z pewnością będzie ciekawym doświadczeniem. Młodsze dzieci będą z kolei z zainteresowaniem oglądały proces, w wyniku którego z kilku kolorowych części powstaje piękny mebelek dla ich ukochanej lalki. Kołyska po odczepieniu zaokrąglonych elementów może pełnić funkcję zwyczajnego łóżka stojąc na niewielkich nóżkach.

Aby złożyć Bujane Łóżeczko dla Lalki należy w pierwszej kolejności wczepić zaokrąglone elementy w nóżki znajdujące się na krótszych, różowych bokach łóżka. Następnie należy połączyć ze sobą dłuższe, fioletowe boki za pomocą 3 fioletowych wsporników. Dokonuje się tego poprzez wczepienie ich w otworki o kształcie serc. Tak połączoną ramę należy nałożyć na różowe boki - bolce wystające z fioletowych boków muszą zostać wprowadzone do otworów w bokach różowych, a następnie całą ramę trzeba docisnąć tak, aby wycięcia we wszystkich częściach się zazębiły. Po złożeniu całego korpusu kołyski pozostaje nam umieścić wewnątrz niej denko oraz przyczepić haczyk służący do podwieszania uroczego zwierzątka-grzechotki.

Wymiary Kołyski dla Lalek: 36 cm x 38 cm x 31 cm
Wymiary dołączonej do zestawu grzechotki: 10 cm x 10 cm x 8 cm

Ze względu na niewielkie elementy zabawka nie jest przeznaczona dla dzieci poniżej 3 roku życia. Podczas składania zabawki w całość niezbędna jest obecność i pomoc osoby dorosłej.

Szczegóły

Tytuł: Różowa kołyska dla lalek z grzechotką bujane łóżko
Podtytuł: Wiek: 3+
Producent: Lean Toys
Kod paskowy: 5907625587051
Języki: polski, angielski
Rok wydania: 2020
Format: 38.0x28.0cm
Oprawa: Pudełko kartonowe
Waga: 0.765 kg

Recenzje