Czołg T90 R/C 1:28 zdalnie sterowany podczerwień

Lean Toys

  • Format: 41.0x15.5cm
  • Oprawa: Pudełko z okienkiem
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
107,99 PLN
Nasza cena
100,22 PLN
Oszczędzasz 8%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złZdalnie sterowane militarne zabawki stale zyskują na popularności. Wiele osób twierdzi, że sprawiają nawet więcej radości rodzicom niż dzieciom! Nic w tym dziwnego - kto by nie chciał kierować wielkim, wojennym sterowanym radiowo pojazdem? Zarówno dzieciom jak i rodzicom możemy polecić Zdalnie Sterowany Czołg!

Replika czołgu T90 w skali 1:28 to prawdziwy rarytas dla użytkownika w każdym wieku. Wykonany z solidnego plastiku pojazd posiada ruchomą wieżyczkę z działkiem, za pomocą pilota można kierować nim do przodu i do tyłu oraz skręcać. Prawdziwa zabawa rozpoczyna się jednak gdy posiadamy 2 modele zabawek z tej serii. Po uruchomieniu funkcji Gry Wojennej zyskujemy możliwość kompetytywnego ostrzeliwania się z innym posiadaczem Czołgu z odbiornikiem na podczerwień. Na czołgu jak znajduje się nadajnik i odbiornik podczerwieni, za pomocą których przeprowadzany jest wzajemny ostrzał. Zadaniem czołgisty jest unikanie ostrzału i jednoczesne oddawanie bezpiecznych strzałów w kierunku wroga. Pojazdy posiadają znaczniki ilości swoich punktów wytrzymałości, których ubywa wraz z otrzymywaniem obrażeń. Po pierwszym trafieniu "uszkodzeniu" ulega lewa gąsienica, uniemożliwiając skręcanie. Po drugim trafieniu pojazd przestaje się poruszać, możliwe jest jedynie kierowanie wieżyczką. Trzecie trafienie jest równoznaczne z przegraniem pojedynku. Po otrzymaniu trafienia czołg posiada kilkusekundową odporność na obrażenia.

Czołg zasilany jest akumulatorkiem o napięciu 6V, który może być ładowany dołączoną do zestawu ładowarką. Pilot do działania potrzebuje 2 baterii AA - nie są dołączone do zestawu.

Wymiary czołgu: 26 cm x 12 cm x 11 cm
Długość lufy: 17 cm
Wymiary pilota: 11 cm x 12 cm x 5 cm


Szczegóły

Tytuł: Czołg T90 R/C 1:28 zdalnie sterowany podczerwień
Producent: Lean Toys
Kod paskowy: 5907625585927
Języki: polski, angielski
Rok wydania: 2020
Format: 41.0x15.5cm
Oprawa: Pudełko z okienkiem
Waga: 1.01 kg

Recenzje