Pistolet rolkowy na piankowe kulki

Lean Toys

  • Format: 38,5 x 28 x 12 cm.
  • Oprawa: Pudełko kartonowe
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
85,99 PLN
Nasza cena
81,64 PLN
Oszczędzasz 6%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złPistolety na pianki to dynamiczna, a zarazem bezpieczna zabawa dla dzieci w każdym wieku. Młodsze będą się cieszyć ze strzelania do celu, podczas gdy starsze z pewnością będą urządzały między sobą bitwy. Większość tego typu zabawek działa na zasadzie sprężania powietrza za pomocą dźwigni lub naciągu, jednakże coraz większą popularność zdobywają Karabiny Rolkowe. W ich wnętrzu znajdują dwie lub więcej rolek, które szybko się obracając wciągają piankowy pocisk, wyrzucając go przez lufę.
Rolkowy Pistolet na Kulki Piankowe to zabawka solidna, ale jednocześnie dość poręczna. Broń wyposażona jest w dwie szyny umożliwiające montaż dodatkowych akcesoriów. Tylna część składa się z odczepianej zaślepki umożliwiającej doczepienie dodatkowej kolby pochodzącej z innego zestawu z tej serii. Magazynek broni mieści w sobie 8 pocisków, posiada mechanizm bębenkowy z otwartymi komorami, dzięki czemu można go na bieżąco doładowywać. Po bokach lufy znajdują się 4 łatwo dostępne zbiorniczki na przechowywanie dodatkowej amunicji. Z prawej strony broni znajduje się przesuwane okienko, dzięki któremu można zajrzeć do komory naboju aby w przypadku jego zacięcia bezproblemowo go usunąć.

W skład zestawu wchodzi Pistolet Rolkowy i 12 sztuk piankowych kulek. Zabawka do działania potrzebuje 4 baterii AA - nie są dołączone do zestawu. Ze względu na niewielkie elementy zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Wymiary pistoletu: 37 cm x 21 cm x 10 cm,Szczegóły

Tytuł: Pistolet rolkowy na piankowe kulki
Producent: Lean Toys
Kod paskowy: 5907625586016
Języki: polski, angielski
Rok wydania: 2020
Format: 38,5 x 28 x 12 cm.
Oprawa: Pudełko kartonowe
Waga: 0.97 kg

Recenzje