Karabin Rolkowy na Strzałki Magazynek Obrotowy

Lean Toys

  • Format: 51,5 x 27 x 8,5 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
85,99 PLN
Nasza cena
76,12 PLN
Oszczędzasz 12%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złPistolety na pianki to dynamiczna, a zarazem bezpieczna zabawa dla dzieci w każdym wieku. Młodsze będą się cieszyć ze strzelania do celu, podczas gdy starsze z pewnością będą urządzały między sobą bitwy. Większość tego typu zabawek działa na zasadzie sprężania powietrza za pomocą dźwigni lub naciągu, jednakże coraz większą popularność zdobywają Karabiny Rolkowe. W ich wnętrzu znajdują dwie lub więcej rolek, które szybko się obracając wciągają piankowy pocisk, wyrzucając go przez lufę.

Rolkowy Karabin na Strzałki Piankowe to potężny kawał zabawki. Jego konstrukcja jest masywna, dzięki czemu można go trzymać na wiele różnych sposobów. Broń wyposażona jest w dwie szyny umożliwiające montaż dodatkowych akcesoriów. Jedna z nich znajduje się pod lufą, dzięki czemu zamontować można uchwyt pozwalający na mocniejsze złapanie zabawki, wyposażony jednocześnie w czerwoną lampkę. Tylna część składa się z odczepianej kolby umożliwiającej oparcie karabinu o ramię, natomiast w górnej części znajduje się szyna z zamontowanym celownikiem. Magazynek broni posiada mechanizm bębenkowy z otwartymi komorami, dzięki czemu można go na bieżąco doładowywać. Nad magazynkiem znajduje się przesuwane okienko, dzięki któremu można zajrzeć do komory naboju aby w przypadku jego zacięcia bezproblemowo go usunąć. W dolnej części uchwytu broni znajduje się zaczep, do którego można przymocować karabińczyki umożliwiające wygodniejsze przenoszenie broni. Po odczepieniu celownika, dodatkowego uchwytu i kolby karabin może być w dalszym ciągu używany, stając się przy tym lżejszy i poręczniejszy.

W skład zestawu wchodzi Karabin Rolkowy, 10 sztuk strzałek z gładkim czubkiem i 10 sztuk strzałek z przyssawką. Zabawka do działania potrzebuje 6 baterii AA - nie są dołączone do zestawu.

Wymiary karabinu bez akcesoriów:
50 cm x 19 cm x 7,5 cm,
Wymiary z zamontowanym z zamontowanymi akcesoriami:
74 cm x 23 cm x 7,5 cm.


Produkt gabarytowy: dostawa tylko kurierem.


Szczegóły

Tytuł: Karabin Rolkowy na Strzałki Magazynek Obrotowy
Producent: Lean Toys
Kod paskowy: 5907625586023
Języki: polski, angielski
Rok wydania: 2020
Format: 51,5 x 27 x 8,5 cm
Oprawa: pudełko
Waga: 1.09 kg

Recenzje