Kuchenka mikrofalowa

Lean Toys

  • Format: 44.0x20.0cm
  • Oprawa: Pudełko z okienkiem
Wysyłka:
1 - 3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
91,60 PLN
Nasza cena
83,27 PLN
Oszczędzasz 10%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 83,27 złDzieci, które interesują się gotowaniem i zajmowaniem się domem wręcz uwielbiają zabawki, które działają jak ich prawdziwe odpowiedniki. Zabawką tego rodzaju jest realistycznie działająca kuchenka mikrofalowa z akcesoriami. Dzięki jej funkcjom Twoje dziecko będzie w stanie odtworzyć cały proces podgrzewania jedzenia, łącznie z oczekiwaniem na sygnał końca działania!

Zabawkowa mikrofalówka utrzymana jest w kolorach czerwonym i niebieskim, na tle których umieszczono jasne, żółte przyciski z oznaczeniami. Za pomocą przycisków z symbolami ryby, kurczaka i pizzy można wybrać czas działania kuchenki, przycisk START uruchamia program, natomiast przycisk OPEN/STOP zatrzymuje działanie i otwiera drzwiczki. W zestawie znajdują się plastikowe zabawki ryby, pieczonego kurczaka i pizzy, a także plastikowe buteleczki symbolizujące ketchup i musztardę. Zabawka jest gotowa do działania po wyciągnięciu zawleczki znajdującej się z tyłu urządzenia. Po wybraniu programu i naciśnięciu przycisku START uruchomi się efekt dźwiękowy działającej mikrofalówki, lampka wewnątrz zapali się, a talerz z jedzeniem umieszczony wewnątrz zacznie się obracać.

Zestaw sprzedawany jest w jasny, estetycznym opakowaniu z dużym, przezroczystym okienkiem umożliwiającym dokładne obejrzenie wnętrza. Ze względu na niewielkie elementy zabawka nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 roku życia.

Wymiary zabawki: 23,5 cm x 15,5 cm x 14 cm


Szczegóły

Tytuł: Kuchenka mikrofalowa
Producent: Lean Toys
Kod paskowy: 5907625586740
Języki: polski, angielski
Rok wydania: 2020
Format: 44.0x20.0cm
Oprawa: Pudełko z okienkiem
Waga: 1.3 kg

Recenzje