Dinozaur Tyranozaur (porusza się, ryczy, świeci)
Wiek: 3+

Lean Toys

  • Format: 35.0x30.0cm
  • Oprawa: Pudełko kartonowe
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
85,99 PLN
Nasza cena
74,61 PLN
Oszczędzasz 14%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złInteraktywny dinozaur na baterie

Zabawka-dinozaur jest doskonałym odwzorowaniem ogromnego Tyranozaura Rugopsa, żyjącego około 125 - 100 milionów lat temu.
Zabawka posiada długą, prostą czaszkę, a także masywną, muskularną budowę. Zasilana jest bateriami AA 1,5 V, które są dołączone do zestawu. Po uruchomieniu duży dinozaur zaczyna stawiać kroki i ryczeć. Efekty świetlne, takie jak błyskające oczy tylko potęgują te niecodzienne wrażenia.
Chodzący dinozaur może być nie tylko rewelacyjną zabawką - sprawdzi się również w roli pomocy naukowej. Dzięki takiemu przedmiotowi wytłumaczenie dziecku faktów związanych z prehistorią i mitycznymi stworzeniami będzie o wiele łatwiejsze, ponadto rozwinie wiedzę i wyobraźnię malucha, zachęcając go do samodzielnego zdobywania informacji na te tematy.

Zdalnie sterowany dinozaur:
Gatunek: Rugops
Materiał: Plastik, Guma
Zasilanie: 3 Baterie AA
Rozmiary dinozaura: 46 cm x 27 cm x 11 cm.
Cechy dinozaura: Wydaje odgłosy ryczenia, świecą mu się oczy.

Zabawka wykonana jest z certyfikowanego materiału, jakim jest wytrzymały na częste użytkowanie plastik. Pomimo groźnego wyglądu, zabawka pozbawiona jest ostrych i niebezpiecznych dla dzieci elementów lub zakończeń. Kolorystyka dinozaura nawiązuje do jego odpowiednika, co podnosi poziom realności zabawki. Dinozaur zapakowany jest w kartonowe pudełko, z którego wystaje jego sylwetka. Uważamy, że jest to idealny pomysł na prezent dla małego pasjonata dinozaurów i prehistorii.


Szczegóły

Tytuł: Dinozaur Tyranozaur (porusza się, ryczy, świeci)
Podtytuł: Wiek: 3+
Producent: Lean Toys
Kod paskowy: 1818911271940
Języki: polski, angielski
Rok wydania: 2020
Format: 35.0x30.0cm
Oprawa: Pudełko kartonowe
Waga: 0.985 kg

Recenzje