Barbie - Zestaw Relaks na siłowni Lalka z pieskiem i akcesoriami (GKH73/GJG57)
Wiek: 3+

Mattel

  • Format: 33 x 16 x 7 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
106,50 PLN
Nasza cena
96,80 PLN
Oszczędzasz 10%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Lalka Barbie wie, że aby być najlepszą wersją siebie, trzeba mieć też czas na odpoczynek.  Ten zestaw z motywem fitness z lalką, szczeniaczkiem i akcesoriami tematycznymi pozwala Barbie odprężyć się na jeden z jej ulubionych sposobów, a dzieci uczy troszczenia się o własne samopoczucie. Lalka nosi strój sportowy i ma wiele akcesoriów, które zachęcają do odgrywania ról. Barbie jest gotowa na trening dzięki takim akcesoriom jak mata do jogi z paskiem, hula-hop, zegarek, butelka „wody” i „batonik proteinowy”, a dodatkowo może nosić część rzeczy w różowej torbie sportowej. Niektóre akcesoria mają uchwyty, by lalka Barbie mogła trzymać je w ręku, co ułatwia odgrywanie ról, a inne, takie jak mniejsze hantle, pasują do jej szczeniaczka, co pozwala im wspólnie dbać o kondycję! Dzieci pokochają odkrywanie świata odpoczynku z relaksującymi się lalkami Barbie. Zbierz inne lalki z serii, aby zabawa była jeszcze bardziej różnorodna, bo kiedy dzieci bawią się Barbie, mogą być kim chcą (zabawki sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności).

Zawartość i cechy zestawu:
- Dzieci mogą ćwiczyć troszczenie się o własne dobre samopoczucie, towarzysząc lalce Barbie w ćwiczeniach – w zestawie są lalka, szczeniaczek i 9 akcesoriów tematycznych!
- Lalka Barbie jest gotowa na trening dzięki takim akcesoriom jak mata do jogi z paskiem, hula-hop, zegarek, butelka „wody” i „batonik proteinowy”, a dodatkowo może nosić część rzeczy w różowej torbie sportowej.
- Szczeniaczek również może poćwiczyć – każde z nich ma parę hantli.
- Niektóre elementy mają uchwyt do trzymania przez lalkę ułatwiający aktywne opowiadanie historii i zabawę w odgrywanie ról.
- Lalka Barbie nosi dwukolorowy top z napisem, sportowe spodnie i białe trampki.
- Barbie ma również 11 punktów zgięcia – w szyi, ramionach, łokciach, nadgarstkach, biodrach i kolanach – dzięki którym można ustawiać ją w różnorodnych, realistycznych pozach.
- Najmłodsi pokochają opowiadanie historii z lalką Barbie Relaks na siłowni, która uczy dzieci dbania o siebie. Gdy dzieci bawią się Barbie, odkrywają, że mogą być kim chcą!
- Zbierz wszystkie lalki z linii Relaks, aby poszerzyć możliwości odgrywania historyjek i pozwolić dzieciom w wieku od 3 do 7 lat odkrywać świat przez zabawę!

Szczegóły

Tytuł: Barbie - Zestaw Relaks na siłowni Lalka z pieskiem i akcesoriami (GKH73/GJG57)
Podtytuł: Wiek: 3+
Producent: Mattel
Seria: Barbie
Kod paskowy: 887961810905
Rok wydania: 2020
Format: 33 x 16 x 7 cm
Oprawa: pudełko
Waga: 0.2 kg

Recenzje