Barbie - Zestaw Relaks na dobranoc Lalka z pieskiem i akcesoriami (GKH73/GJG58)
Wiek: 3+

Mattel

  • Format: 33 x 16 x 7 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
91,70 PLN
Nasza cena
83,32 PLN
Oszczędzasz 10%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Lalka Barbie wie, że aby być najlepszą wersją siebie, trzeba mieć też czas na odpoczynek.  Ten zestaw z motywem relaksującego snu z lalką, szczeniaczkiem i akcesoriami tematycznymi pozwala Barbie odprężyć się na jeden z jej ulubionych sposobów, a dzieci uczy troszczenia się o własne samopoczucie. Lalka nosi wygodny strój i ma wiele dodatków, które zachęcają do odgrywania ról. Barbie może zrelaksować się przed snem z kubkiem „kakao”, „dziennikiem”, „telefonem” i „laptopem”! Niektóre akcesoria mają uchwyty, by lalka Barbie mogła trzymać je w ręku, co ułatwia odgrywanie ról, a inne, takie jak mniejsza maseczka na oczy, pasują do jej szczeniaczka, co pozwala im wspólnie wypoczywać. Dzieci pokochają odkrywanie różnych sposobów na relaks z tymi lalkami Barbie. Zbierz inne lalki z serii, aby zabawa była jeszcze bardziej różnorodna, bo kiedy dzieci bawią się Barbie, mogą być kim chcą (zabawki sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności). ​​​​

Zawartość i cechy zestawu:
- Dzieci mogą ćwiczyć troszczenie się o własne dobre samopoczucie, towarzysząc lalce Barbie w wypoczynku – w zestawie są lalka, szczeniaczek i 8 akcesoriów tematycznych!
- Lalka Barbie może zrelaksować się przed snem z kubkiem „kakao”, „dziennikiem”, „telefonem” i „laptopem”!
- Szczeniaczek też może zapaść w słodki sen – obydwoje mają wspólną poduszkę oraz oddzielne maseczki do spania!
- Niektóre elementy mają uchwyt do trzymania przez lalkę ułatwiający aktywne opowiadanie historii i zabawę w odgrywanie ról.
- Lalka Barbie ma na sobie wygodny strój z tropikalnym nadrukiem i różowe kapcie.
- Barbie ma również 11 punktów zgięcia – w szyi, ramionach, łokciach, nadgarstkach, biodrach i kolanach – dzięki którym można ustawiać ją w różnorodnych, realistycznych pozach.
- Najmłodsi pokochają opowiadanie historii z lalką Barbie Relaks przed snem, która uczy dzieci dbania o siebie. Gdy dzieci bawią się Barbie, odkrywają, że mogą być kim chcą!
- Zbierz wszystkie lalki z linii Relaks, aby poszerzyć możliwości odgrywania historyjek i pozwolić dzieciom w wieku od 3 do 7 lat odkrywać świat przez zabawę! (sprzedawane oddzielnie)

Szczegóły

Tytuł: Barbie - Zestaw Relaks na dobranoc Lalka z pieskiem i akcesoriami (GKH73/GJG58)
Podtytuł: Wiek: 3+
Producent: Mattel
Seria: Barbie
Kod paskowy: 887961810929
Rok wydania: 2020
Format: 33 x 16 x 7 cm
Oprawa: pudełko
Waga: 0.2 kg

Recenzje