Mega Bloks First Builders - Klocki A kuku (GKX45/GKX47)
Wiek: 12m+ / Mix

Mattel

  • Format: 14 x 10 x 8 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
16,40 PLN
Nasza cena
14,89 PLN
Oszczędzasz 10%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złCzas na wesołą zabawę z 6 zwierzątkami z linii Mega Bloks First Builders Klocki A kuku! Mali budowniczowie mogą odkryć zupełnie nową odsłonę popularnego „a kuku” – dzięki 6 uroczym zwierzakom (sprzedawane oddzielnie)! W każdym opakowaniu jest 1 słodki zwierzaczek i 1 duży klocek. Umieść tygryska, małpkę, liska, wielorybka, krówkę lub papugę na klocku, by zobaczyć, jak robi „a kuku”! Zbierz wszystkie zwierzątka i odkryj nowy sposób na zabawę w „a kuku”! Sprzedawane oddzielnie. Kolory i detale mogą się różnić. Idealne dla wszystkich małych budowniczych i kolekcjonerów klocków z linii First Builders.  Dla dzieci od 1 roku życia

Zawartość i cechy zestawu:
- W zestawie znajduje się 1 zwierzątko A kuku i 1 duży klocek
- Zupełnie nowy pomysł na zabawę pełną akcji: umieść zwierzaczka na klocku, aby zobaczyć, jak robi „a kuku”
- Zbierz tygryska, małpkę, liska, wielorybka, krówkę i papugę. Sprzedawane oddzielnie, w zależności od dostępności
- Idealna zabawka dla dzieci od 1 roku życia, firmowana przez Fisher Price. Klocki First Builders doskonale pasują do małych rączek – zręcznościowa zabawa wspomaga rozwój wyobraźni oraz sprawności ruchowej
- Klocki są kompatybilne z pozostałymi zestawami z linii Mega Bloks First Builders Klocki A kuku oraz innymi zabawkami do budowania Mega Bloks. Zapewniają mnóstwo nauki i zabawy!

Zabawa w budowanie klockami First Builders, pozwala dzieciom poznawać świat, uczyć się i rozwijać różnego rodzaju umiejętności. Dzieci rozwijają się jednak w różnym tempie, dlatego pokochają klocki, którymi mogą bawić się na różne sposoby. Najpierw nimi rzucać o podłogę, potem łączyć w pary o takim samym kolorze lub kształcie, a następnie składać proste konstrukcje. Duże i bezpieczne, kolorowe klocki MEGA Bloks First Builders to jedna z tych zabawek, która pozwala rodzicom odkrywać potencjał ich dziecka i stymulować jego prawidłowy rozwój. Dzieci mogą je wkładać do buzi, stukać nimi o podłogę, chwytać je bez obaw o skaleczenie – klocki są wystarczająco duże, trwałe i pozbawione ostrych kantów.

MEGA Bloks First Builders to linia klocków przeznaczona dla dzieci już od 1-go roku życia oraz w wieku przedszkolnym. To zabawki idealne do zabawy i do nauki, wspierają rozwój fizyczny i intelektualny, rozwijają kreatywność. Łatwe do składania a jednocześnie pobudzające wyobraźnię. MEGA Bloks First Builders to pierwsze klocki każdego malucha.

Mix wzorów wybierane losowo. Nie ma możliwości wyboru wzoru. Cena dotyczy 1 szt.

Szczegóły

Tytuł: Mega Bloks First Builders - Klocki A kuku (GKX45/GKX47)
Podtytuł: Wiek: 12m+ / Mix
Producent: Mattel
Seria: Mega Bloks
Kod paskowy: 887961833003
Rok wydania: 2020
Format: 14 x 10 x 8 cm
Oprawa: pudełko
Waga: 0.1 kg

Recenzje