Smily Play, Kostka edukacyjna (000715)

Smily Play

  • Format: 20 x 18 x 19 cm
Wysyłka:
1 - 3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
135,28 PLN
Nasza cena
104,50 PLN
Oszczędzasz 23%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 98,55 zł

Kostka sensoryczna dla dzieci w skrócie:
- to zabawka edukacyjna, która aktywizuje dziecko na wielu płaszczyznach,
- posiada kolorowe, ruchome, grzechoczące elementy,
- gra wesołe melodie i odtwarza dźwięki,
- emituje delikatne, migoczące światełka,
- wspiera zdolności manualne dziecka,
- rozwija kreatywność i wyobraźnię malucha,
- stymuluje zmysły wzroku, słuchu i dotyku,
- jej wymiary to: 15 x 15 x 15 cm,
- posiada regulację głośności.

Kostka edukacyjna
Kostka edukacyjna to rewelacyjna zabawka sensoryczna, która doskonale wpływa na rozwój nawet najmłodszych, półrocznych pociech. Każda z jej ścian oferuje brzdącowi niesamowitą ilość atrakcji i niespodzianek, dzięki którym nauka stanie się fascynującą zabawą. Kostka dla dzieci przyciąga uwagę i dostarcza nowych doznań.

Co czeka na malucha? Książeczka z zabawnymi historyjkami, która gra wesołe melodie po odwróceniu strony, obrotowa tarcza z kolorami, tory przeszkód dla trzech sympatycznych przyjaciół Twojego dziecka (motylka, biedronki i pszczółki) oraz grzechotki-walce z uśmiechniętymi, morskimi zwierzakami. Kostka sensoryczna posiada również pięć przycisków z podobiznami zwierząt, które uruchamiają dźwięki i kolorowe światełka, aby jeszcze bardziej pobudzić wyobraźnię Twojej pociechy!

Kostka edukacyjna dla dzieci stymuluje zmysły (dotyk, wzrok, słuch) oraz kompleksowo wspiera rozwój maluszka. Żywe kolory, przyjemne dźwięki i delikatne, migające światełka angażują uwagę brzdąca i zachęcają do zabawy, która może trwać i trwać! Starannie opracowane kształty ruchomych elementów korzystnie wpływają na zmysł dotyku dziecka i jego zdolności manualne. Co więcej, każda ze ścianek pomaga ćwiczyć zmysły wzroku i słuchu oraz rozwijać wyobraźnię i logiczne myślenie.

Mając na uwadze bezpieczeństwo najmłodszych, kostka edukacyjna Smily Play została wykonana z najwyższej jakości atestowanych materiałów. W kostce aktywizującej można wyłączyć dźwięk lub ustawić jeden z dwóch trybów głośności. Jest zasilana 3 bateriami AA 1,5 V – do zabawki dołączone zostały baterie testowe.

Zabawka dla dzieci od 6. do 36. miesiąca życia.

Szczegóły

Tytuł: Smily Play, Kostka edukacyjna (000715)
Producent: Smily Play
Kod paskowy: 4895038543362
Format: 20 x 18 x 19 cm

Recenzje