Barbie Skipper Babysitters (FHY81)
Wiek: 3+

Mattel

  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
18,60 PLN
Nasza cena
16,89 PLN
Oszczędzasz 10%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złDziewczynki mogą łatwo zostać opiekunkami do dziecka, dzięki zestawom z serii Barbie Klub Opiekunek, zawierającym lalkę niemowlę i akcesoria potrzebne do odegrania klasycznych scenek.

W zestawie znajduje się pieluszka, kocyk, butelka dla dziecka, a to wszystko, oczywiście, w charakterystycznym stylu Barbie. Do wyboru przesłodkie lalki niemowlęta o różnych typach urody i z różnokolorowymi butelkami do karmienia. Specjalny uchwyt pozwoli każdemu dziecku samodzielnie trzymać butelkę podczas posiłku! Znajdująca się w zestawie pieluszka zachęca do odegrania realistycznych scenek, w których należy przewinąć malucha. Kocyk z kolorowym zwierzęcym motywem pobudza wyobraźnię do zabawy.

Dziewczynki pokochają przeżywać swoje pierwsze przygody jako opiekunki do dziecka, bo z Barbie możesz być kim chcesz! Zbierz wszystkie lalki z serii Klub Opiekunek i akcesoria dla nich, aby wypełnić im czas mnóstwem zabawy. Zawiera lalkę niemowlę ze zdejmowaną pieluszką, kocykiem i butelką do karmienia.

Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

Szczegóły

Tytuł: Barbie Skipper Babysitters (FHY81)
Podtytuł: Wiek: 3+
Producent: Mattel
Seria: Barbie
ISBN: 0887961531329
Oprawa: pudełko

Recenzje