Łamigłówka w butelce: List w butelce - poziom 3/4 (105135)
Wiek: 14+

Eureka!

  • Format: 21 x 12 x 10,5 cm
  • Oprawa: Pudełko
Wysyłka:
1 - 3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
54,00 PLN
Nasza cena
47,66 PLN
Oszczędzasz 12%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 47,66 zł

Dzisiaj w dobie internetu i e-maili, wysyłanie listów w butelce kojarzy nam się z filmami, których akcja osadzona jest w dawnych czasach. Wyrzucona za burtę butelka zdana na kaprys losu, mogła trafić w najodleglejszy zakątek świata. Dzięki firmie Eureka może trafić również do Ciebie! Rozwiąż łamigłówkę, wyciągnij list i przeczytaj wiadomość... 
 
Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie.
 
Wszystkie prezentowane łamigłówki świetnie sprawdzają się w zróżnicowanym towarzystwie. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Pozwalają na znalezienie „wspólnego języka” ludziom w różnym wieku i stają się początkiem wielkiej pasji, często łącząc całe rodziny wokół wspólnego hobby.
 
Sprawdź, czy poradzisz sobie z rozwiązaniem rewelacyjnych łamigłówek belgijskiej firmy Eureka. A może masz wrodzoną zdolność do rozwiązywania zadań logicznych? Rozwiązujesz je szybciej niż inni? Proponujemy zapoznanie się z szalenie pomysłowymi i bardzo dobrze wykonanymi łamigłówkami, których rozwiązanie zapewni Ci godziny fantastycznej zabawy. W naszej ofercie prezentujemy łamigłówki logiczne dla osób w każdym wieku. Gwarantujemy duże zainteresowanie i udaną zabawę.
 
Pamiętaj! Szukaj rozwiązania BEZ UŻYCIA SIŁY, aby nie uszkodzić swojej łamigłówki.

Szczegóły

Tytuł: Łamigłówka w butelce: List w butelce - poziom 3/4 (105135)
Podtytuł: Wiek: 14+
Producent: Eureka!
Seria: Bottles Puzzles
ISBN: 5425004731067
Format: 21 x 12 x 10,5 cm
Oprawa: Pudełko

Recenzje