Match Disney Animals
Wiek: 4+

Winning Moves

  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
87,30 PLN
Nasza cena
79,34 PLN
Oszczędzasz 10%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złJeżeli lubisz szybkie i emocjonujące gry, to Match jest właśnie dla Ciebie! To doskonała gra, w której liczy się nie tylko logiczne myślenie oraz spryt, ale również szczęście! Top Trumps Match to rozbudowana gra, przypomina kółko i krzyżyk oraz statki, gdzie dwóch graczy rywalizuje ze sobą nie widząc nawzajem swoich plansz. Chcesz wygrać? Ułóż MATCH, czyli rząd 5 jednakowych postaci, kombinuj tak, aby pokrzyżować szyki przeciwnikowi!

Kompaktowe opakowanie gry Match to zaleta, dzięki której szybko sprzątniesz kostki po zakończonej rozgrywce. Praktyczny futerał pozwoli Ci z łatwością zabrać grę Match w każdą podróż.

Wybierz jedno spośród ulubionych zwierząt występujących w kreskówkach Disneya i zmierz się z pozostałymi graczami. Zabaw się z ulubionymi postaciami i sprawdź która z nich doprowadzi Cię do zwycięstwa, czy będzie to Dumbo, Bambi a może któryś z Dalmatyńczyków lub mały Simba? Ułóż linię pięciu jednakowych postaci i wygraj! Sprawdź czy uda Ci się wygrać 5 rund i zostać zwycięzcą całej rozgrywki.

Liczba graczy: 2
Średni czas gry: ok. 20 minut
Wiek: 4+


Szczegóły

Tytuł: Match Disney Animals
Podtytuł: Wiek: 4+
Producent: Winning Moves
ISBN: 5036905035828
Oprawa: pudełko

Recenzje