Ishtar: Ogrody Babilonu
Wiek: 14+

PORTAL GAMES

  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
do 4 dni roboczych + czas dostawy
Sugerowana cena
169,95 PLN
Nasza cena
115,62 PLN
Oszczędzasz 32%Przemień suchą i martwą pustynię w kwitnące ogrody

Legenda głosi, że dawno, dawno temu, w pewną bezgwiezdną noc, Ogrodnik Królowej upadł z wyczerpania na środku pustyni. Płakał godzinami - jak mógł wyhodować cokolwiek na tak suchym pustkowiu? Jedna z jego łez przesiąknęła przez piasek, by dotrzeć do zaświatów.

Bogini Ishtar, poruszona rozpaczą mężczyzny, zebrała łzę i wysłała ją z powrotem na powierzchnię, przekształcając ją w tryskające i niewyczerpane źródło wody. Dozgonnie wdzięczny Ogrodnik poprzysiągł, że dołoży wszelkich starań, aby stworzyć najwspanialsze ogrody, jakich dotąd świat nie widział...

Potężna bogini Ishtar usłyszała Twe wołanie - pośrodku pustyni wytrysnęły źródła! Twoim zadaniem jest utworzyć wokół nich cudowny ogród. Wybierz układ ogrodu, zbierz surowce i kontroluj źródła, by pokonać konkurentów. Tytuł Królewskiego Ogrodnika trafi do gracza z najwspanialszą wizją lub... do tego najbardziej elastycznego.

Do dyspozycji masz jedynie kilka fontann: wykorzystaj je do powiększania obszarów roślinnych, zasadzenia wspaniałych rabat kwiatowych i majestatycznych drzew. Skorzystaj z wiedzy mistrzów, aby zyskać przewagę nad przeciwnikami, zebrać jak najwięcej punktów zwycięstwa i zostać Królewskim Ogrodnikiem!


Zawartość pudełka:
- 4 plansze graczy
- 6 plansz terenu
- 1 plansza dywanu
- 42 kafelki roślinności
- 8 żetonów rabat
- 26 kart drzew
- 6 kafelków mis
- 20 drzew
- 6 fontann
- 114 klejnotów
- 16 asystentów
- 1 Konewka
- 1 notatnik
- 1 arkusz przygotowania rozgrywki
- instrukcja

Liczba graczy: 2 - 4
Średni czas gry: ok. 45 minut
Wiek: 14+Szczegóły

Tytuł: Ishtar: Ogrody Babilonu
Podtytuł: Wiek: 14+
Producent: PORTAL GAMES
ISBN: 5902560382983
Oprawa: pudełko
Waga: 1.5 kg

Recenzje