Trivial Pursuit. Przyjaciele
Wiek: 12+

Winning Moves

  • Format: 13.5 x 13.5 cm
  • Oprawa: Pudełko kartonowe
Wysyłka:
2 -3 dni robocze
Sugerowana cena
60,37 PLN
Nasza cena
43,47 PLN
Oszczędzasz 28%Przenieś się do Nowego Jorku i wraz z Przyjaciółmi przeżyj jeszcze raz ulubione momenty serialu. Sprawdź czy jesteś prawdziwym fanem Przyjaciół i zmierz się z wyjątkowym quizem składającym się aż z 600 pytań dotyczących ulubionego sitcomu. Przekonaj się czy pamiętasz szczegóły najzabawniejszych momentów i przetestuj swoich przyjaciół.

Trivial Pursuit Przyjaciele to gra przeznaczona dla wszystkich fanów szóstki z Nowego Jorku. W rozgrywce możesz sprawdzić swoją pamięć i wiedzę ze wszystkich dziesięciu sezonów! Pytania podzielone są na poszczególne sezony, o wyborze pytania decyduje rzut kością. Część pytań nie powinna sprawić Wam żadnego problemu, ale niektóre przeznaczone są tylko dla najwierniejszych fanów serii.

Przed rozpoczęciem gry potasujcie wszystkie karty i ułóżcie w pudełku tak, aby odpowiedzi były niewidoczne. Aby zacząć rozgrywkę, wyznaczona osoba rzuca kostką – od koloru, jaki wypadnie, zależeć będzie, którego sezonu będzie dotyczyło pytanie! Jeśli odpowiedź jest prawidłowa, rozpoczynający rzuca kostką jeszcze raz. Jeśli i tym razem odpowie poprawnie, zyskuje kartę. W ten sposób może kontynuować aż do chwili, gdy się pomyli! Wtedy kolejka przechodzi do kolejnej osoby. Wygrywa ten, kto jako pierwszy zdobędzie 6 kart, czyli odpowie poprawnie na 12 pytań!

Zawartość pudełka:
- 1 pudełko
- 100 kart z pytaniami
- 1 kostka
- 1 instrukcja

Liczba graczy: 2+
Średni czas gry: ok 60 minut
Wiek: 8+

Szczegóły

Tytuł: Trivial Pursuit. Przyjaciele
Podtytuł: Wiek: 12+
Producent: Winning Moves
Kod paskowy: 5036905034463
Języki: polski
Rok wydania: 2020
Format: 13.5 x 13.5 cm
Oprawa: Pudełko kartonowe
Waga: 0.31 kg

Recenzje