Pajacyk SPE gra dywanowa
Wiek: 3+

EI System

  • Format: 45.0x25.0cm
Wysyłka:
2 - 3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
490,00 PLN
Nasza cena
466,48 PLN
Oszczędzasz 5%Gra wielkoformatowa Pajacyk SPE do zabawy na dywanie - pomoc do zajęć grupowych z dziećmi w wieku od 3 do 12 lat.

Przeznaczony do pracy z dziećmi z grupy ryzyka dysleksji ze specyficznymi problemami w nauce. Pajacyk pomaga w usprawnianiu motoryki i koordynacji wzrokowo-słuchowo-ruchowej, a nauka poprzez ruch i zabawę służy nie tylko kinestetykom.

Rozładowuje emocje, nadaje się również jako wypełnienie wolnego czasu uczniów, którzy szybciej od innych skończyli wykonywanie zadań w ławkach. Podczas gry dzieci rozwijają analizę i syntezę wzrokową i słuchową, ćwiczą orientację przestrzenną (także w obrębie własnego ciała), nabywają też umiejętność planowania.

Z kolei nauczanie i zabawy na konkretach pozwalają uczniom łatwiej przyswoić umiejętności matematyczne, polonistyczne i muzyczne. Grę można też stosować jako ćwiczenie śródlekcyjne.

Do Pajacyka SPE dołączono instrukcję, w której zawarto kilkanaście różnych pomysłów na to, jak tę wielkoformatową grę można wykorzystać w pracy z uczniami.

Pajacyk SPE składa się z następujących elementów:
- 10 piankowych kwadratów o wymiarach 32 x 32 cm
- 1 piankowe koło o średnicy 45 cm
- 1 piankowy trójkąt 32 cm
- instrukcja z przykładowymi propozycjami gier, w sumie 11 wariantów gry.

Produkt gabarytowy: dostawa tylko kurierem.


Szczegóły

Tytuł: Pajacyk SPE gra dywanowa
Podtytuł: Wiek: 3+
Producent: EI System
Kod paskowy: 5903228142468
Języki: polski
Rok wydania: 2019
Format: 45.0x25.0cm
Waga: 1.71 kg

Recenzje