Zestaw koralików biżuteria DIY - 10000 koralików
Wiek: 6+

Lean Toys

  • Format: 30 x 31 cm
  • Oprawa: Pudełko kartonowe
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
39,99 PLN
Nasza cena
34,44 PLN
Oszczędzasz 14%Zestaw do własnoręcznego tworzenia biżuterii DIY może być spełnieniem marzeń każdej kreatywnej dziewczynki. Jeśli Twoja córka lubi wszelkiego rodzaju prace plastyczne i robótki ręczne albo właśnie do tego chcesz ją zachęcić - nie czekaj długo, tylko wybierz waśnie ten produkt. Ogromny zestaw zawiera w sobie wszystko, co jest potrzebne do stworzenia zaprojektowanej przez małą artystkę biżuterii. Ogrom przeróżnych kształtów i kolorów tylko zachęci dziewczynkę do podjęcia zabawy.
Zabawa, podczas której dziewczynka może samodzielnie zaprojektować i wykonać biżuterię, w dużym stopniu wpłynie na rozwój jej wyobraźni, umiejętności manualnych oraz oryginalność w kreowaniu własnego stylu. Zestaw stwarza nieograniczoną liczbę kombinacji do połączenia. Biżuteria dziewczynki będzie składać się z cukierkowych, różowo-fioletowych kolorów, które mogą być przeplatane koraliczkami z serduszkami.
Zestaw zapakowany jest w duże, ozdobne pudełko, dzięki czemu nadaje się na prezent dla każdej artystki. Ze względu na mnogość małych elementów, zabawka przeznaczona jest dla wszystkich dziewczynek powyżej 6. roku życia.

Zestaw koralików zawiera:
- 10 tysięcy koralików,
- zestaw zawieszek w kształcie serduszek,
- elastyczne żyłki,
- dwa pęczki muliny

Szczegóły

Tytuł: Zestaw koralików biżuteria DIY - 10000 koralików
Podtytuł: Wiek: 6+
Producent: Lean Toys
Kod paskowy: 5907625585880
Języki: polski, angielski
Rok wydania: 2020
Format: 30 x 31 cm
Oprawa: Pudełko kartonowe
Waga: 0.49 kg

Recenzje