Husky na smyczy - Sterowany na pilota
Wiek: 3+

Lean Toys

  • Format: 23 x 24 cm
  • Oprawa: Pudełko z okienkiem
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
53,98 PLN
Nasza cena
46,64 PLN
Oszczędzasz 14%Jeśli Twoje dziecko od zawsze marzy o własnym zwierzaku - opiece nad nim, wychodzeniu na długie spacery, a przede wszystkim wspólnej zabawie, interaktywny piesek na smyczy będzie doskonałym pomysłem. Zabawka ta pomoże Twojemu dziecku nabyć umiejętności niezbędne do posiadania własnego zwierzątka. Zabawa z pluszowym psiakiem nauczy go odpowiedzialności i sumienności w opiece, co będzie bardzo ważne w przyszłości. Zabawka posiada wiele zalet - piesek wesoło spaceruje, rusza ogonem i wydaje urocze odgłosy, co z pewnością będzie rewelacyjną frajdą dla każdego malucha.

Pies na smyczy wykonany jest z miękkiego i nietoksycznego, który jest bardzo przyjemny w dotyku. Zwierzak ma duże, ciemne oczy, wystający ogonek i duży nos, który delikatnie błyszczy. Ozdobiony jest czerwoną obrożą, dodającą mu uroku. Zabawka posiada długą smycz zakończoną przełącznikiem w kształcie kostki, dzięki czemu dziecko w prosty sposób może sterować swoim pieskiem. Możliwość ta sprawia, że zabawa będzie wydawać się dziecku bardzo rzeczywista, a przede wszystkim ciekawa. Piesek posiada także kokardkę w kolorze różowym, która znacząco zwiększa urok zabawki.

Zabawkowy piesek zapakowany jest w kolorowe pudełko z otwartą witrynką. Przeznaczony jest dla wszystkich dzieci, które ukończyły 3. rok życia. Piesek posiada certyfikat CE, co jest potwierdzeniem, że spełnia wymagania dyrektyw Unii Europejskiej. Jest to bardzo bezpieczna zabawka, pozbawiona ostrych elementów.


Szczegóły

Tytuł: Husky na smyczy - Sterowany na pilota
Podtytuł: Wiek: 3+
Producent: Lean Toys
Kod paskowy: 5907625586788
Języki: polski, angielski
Rok wydania: 2020
Format: 23 x 24 cm
Oprawa: Pudełko z okienkiem
Waga: 0.485 kg

Recenzje