XOXO Stwórz Własną Kryształową Tęczę
Wiek: 8+

Pro Kids

  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
1 - 3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
63,54 PLN
Nasza cena
54,46 PLN
Oszczędzasz 15%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 43,11 złStwórz własną Kryształową Tęczę Kreatywna zabawa dla dzieci. Tworzymy unikalną tęczę z kryształu. Pomaluj ją według własnego pomysłu i wizji. Dzięki specjalnej masie kryształowej gry malujemy farba wsiąka w kryształ dzięki temu wciąż masa zachowuje swoje właściwości kryształu i pięknie mieni się w świetle. Udekoruj ją brokatem aby efekt końcowy był jeszcze bardziej olśniewający. Stwórz własną tęczę i pokaż ją jako twoją piękną statuetkę. Zestaw zawiera: Instrukcję Gipsową formę (w kształcie tęczy) saszetkę proszku aluminiowego 170g 3 buteleczki barwnika 2,6ml każda saszetkę brokatu 1g pojemnik z farbą 3ml mieszadełko pędzel paletę do farb Instrukcja użytkowania:
1- Rozłóż wszystkie materiały i przygotuj podstawkę aby nie pobrudzić innym powierzchni.
2- Przygotuj dwa pojemniki z czego jeden musi pomieść w całości formę gipsową.
3- Do pierwszego pojemnika wsyp cały proszek z masą aluminiową.
4- Poproś osobę dorosłą do pomocy! Należy zagotować 750ml wody. I wlać do pojemnika z masą aluminiową. Wymieszać masę oraz odstawić na jedną godzinę.
5- Przygotuj drugi pojemnik z figurę gipsową. Powoli i równomiernie należy rozprowadzić masę aluminiową na całej gipsowej figurze.
6- Gdy figura gipsowa jest pokryta w całości masą należy ją zostawić aby masa kryształowa się uformowała. Zalecany czas to 24 godzin.
7- Umieść kryształową figurę na ręczniku papierowym do całkowitego zaschnięcia kryształu.
8- Kiedy figura jest zastygnięta i całkowicie wyschła można zacząć proces malowania. Użyj palety do miksowania kolorów i zacznij malować figurkę pędzelkiem.
9- Dla lepszego efektu na koniec nałóż brokat na figurkę.

Od 8. roku życia.


Szczegóły

Tytuł: XOXO Stwórz Własną Kryształową Tęczę
Podtytuł: Wiek: 8+
Producent: Pro Kids
ISBN: 5056219049595
Oprawa: pudełko

Recenzje