Szumiący Lisek
Wiek: 0+

Whisbear

  • Format: 23 x 16,5 x 3 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
85,60 PLN
Nasza cena
77,79 PLN
Oszczędzasz 10%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Wewnątrz zabawki znajduje się urządzenie szumiące, które emituje różowy szum przez 40 minut. Ten rodzaj szumu jest dla Maluszka najprzyjemniejszy, gdyż przypomina mu dźwięki z brzucha mamy. Różowy szum zabawek Whisbear ułatwia zasypianie noworodkom i niemowlętom.

Funkcja „Soft Start/Soft Stop” sprawia, że szum włącza i wyłącza się stopniowo. Głośność szumu można ustawiać, dostosowując ją do potrzeb dziecka.

Funkcjonalny klips i niewielki rozmiar zabawki sprawiają, że Szumiący Lisek jest idealnym kompanem każdej podróży. W łatwy sposób można go przewieszać, bez obawy, że się zgubi. Szumiące zabawki Whisbear posiadają atesty i są bezpieczne dla dziecka od pierwszych dni życia. Taki przyjaciel zostanie z nim na lata.

Produkty Whisbear, jako pierwsze w Polsce szumiące zabawki, otrzymały Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka dla dzieci z trudnością w zasypianiu. Instytut weryfikuje produkty pod względem bezpieczeństwa ogólnego, zdrowotnego oraz rozwojowego. Zabawki i urządzenia elektroniczne WHISBEAR badane i certyfikowane są zgodnie z normami bezpieczeństwa obowiązującymi na poszczególnych światowych rynkach, w tym Europejskim i USA. Badania prowadzone są na bieżąco w jednostkach certyfikujących: TÜV Rheinland, CTT, J.S.Hamilton, UL Underwriters Laboratories, Instytut Łączności i Komag. Producent jest pewny wysokiej jakości, jaką oferuje, dlatego daje dożywotnią gwarancję na produkty Whisbear. Wystarczy zarejestrować swoją zabawkę w ciągu 30 dni na www.whisbear.com.

Ważne:
- Po wyjęciu z przytulanki urządzenia emitującego szum, można bezpiecznie wyprać ją w pralce.
- Do pełnego działania szumiącej zabawki, potrzebne są trzy baterie typu AAA. Baterie nie są dołączone do zakupionego produktu.

Wymiary:
Szumiący Lisek: 8 x 8 x 2,5 cm
Tasiemka z klipsem: 15,5 cm
Urządzenie emitujące szum: 7 x 2,3 cm
Waga: 0,20 kg

Szczegóły

Tytuł: Szumiący Lisek
Podtytuł: Wiek: 0+
Producent: Whisbear
Kod paskowy: 5905279995758
Format: 23 x 16,5 x 3 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje