Lego Trolls: Owocowy domek Poppy (41251)
Wiek: 4+

Lego

  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
2 -4 dni robocze
Sugerowana cena
109,80 PLN
Nasza cena
78,39 PLN
Oszczędzasz 29%Zestaw LEGO Trolls World Tour Kapsuła Poppy zachwyci każdego fana Poppy i filmu o trollach. Mali fani dołączą do Poppy na początku jej podróży i będą mieć mnóstwo do odkrycia!

Mogą pomóc Poppy wziąć prysznic, ułożyć włosy i poszukać mapy skarbów. Z tym zestawem LEGO 4+ maluchy poćwiczą wyobraźnię i nauczą się budować. Zabawa w podróży domek trolli z minifigurką Poppy Kapsuła Poppy to doskonały prezent dla dzieci lubiących kieszonkowe zabawki składa się do niewielkich rozmiarów, więc maluchy mogą ją mieć zawsze przy sobie. Kolekcjonerskie zabawki dla fanów filmów o trollach. Zabawki z serii LEGO Trolls World Tour to nowość na styczeń 2020 r., która otworzy przed fanami filmów o trollach drzwi do świata kreatywnej zabawy. Dzieciom z pewnością spodoba się składanie zestawów, których później mogą użyć do odtwarzania ulubionych muzycznych scenek z filmu. Wprowadź młodych fanów trolli do świata muzyki i przygody. Zestaw LEGO Trolls World Tour Kapsuła Poppy to gwarancja świetnej zabawy w odgrywanie scen z filmu. Uroczą kapsułę można też zamknąć i zabrać z sobą w podróż. Zestaw z kapsułą Poppy zawiera mnóstwo detali i dodatków, więc maluchy mogą puścić wodze wyobraźni i oddać się wymyślaniu nowych przygód. Można bawić się włosami albo huśtać na filcowym kwiatku w tym świecie zabawa nie ma końca. Kapsułę Poppy można też połączyć z zestawem LEGO Trolls World Tour Przyjęcie w popowej wiosce, stawiając ją na czubku dużego drzewa. Szukasz gadżetów z trollami, które będą się nadawać na wyjątkowy świąteczny prezent? To świetny wybór!

Zestawy LEGO 4+ to skuteczne narzędzie, które dzięki prostym instrukcjom pozwala dzieciom uczyć się budowania i zyskiwać większą pewność siebie. Kapsuła jest na tyle mała, że łatwo zabrać ją w podróż. Zamknięta kapsuła ma ok. 11 cm wysokości, 9 cm szerokości oraz 9 cm głębokości. Ten zestaw z postacią Poppy z filmu o trollach nie wymaga baterii. To świetna wiadomość, bo przecież każdy wie, że trolle czerpią energię z uścisków, tęczy i babeczek! Łatwe do zbudowania!

Dzięki cyfrowym instrukcjom Instructions PLUS nawet mali konstruktorzy mogą poczuć wielką satysfakcję z samodzielnego złożenia tego zestawu. Instrukcje te są dostępne w darmowej aplikacji LEGO Life i w oka mgnieniu zmienią każdego malucha w zawodowego konstruktora.

od 4 lat

Szczegóły

Tytuł: Lego Trolls: Owocowy domek Poppy (41251)
Podtytuł: Wiek: 4+
Producent: Lego
Seria: Lego Trolls
Kod paskowy: 5702016616774
Oprawa: pudełko

Recenzje