Lego Trolls: Przyjęcie w popowej wiosce (41255)
Wiek: 6+

Lego

  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
266,64 PLN
Nasza cena
207,98 PLN
Oszczędzasz 22%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złPełen niezwykłych detali zestaw LEGO Trolls World Tour  Przyjęcie w popowej wiosce zaprasza małych fanów trolli do świata pomysłowej zabawy. W zestawie czeka odlotowe drzewo, z którego gałęzi zwisają dwie kapsuły dla minifigurek LEGO: w jednej znajdziesz wyjątkowe, błyszczące jak brokat postacie Guya Diamonda i Tiny Diamonda, a w drugiej Coopera. Znajdzie się tam nawet miejsce na trzecią kapsułę dla Poppy z zestawu. W zabawkowym domku trolli na dzieci czeka wiele funkcji do odkrycia. Mnóstwo interaktywnych funkcji i akcesoriów sprawi, że tworzenie własnych historii będzie prawdziwą przyjemnością. Nawet podróż nie musi oznaczać końca zabawy, bo kapsuły trolli można zamknąć i zabrać ze sobą!

Zestawy konstrukcyjne LEGO Trolls World Tour będą świetnym wyborem, jeśli szukasz pomysłowych prezentów lub uroczych zabawek dla dzieci, które kochają filmy o trollach.
Każdy zestaw zawiera broszurę z instrukcjami, ale maluchy mogą także skorzystać z instrukcji Instructions PLUS, które ułatwią im budowanie. Podaruj dzieciom pełen akcji zestaw inspirowany filmem Trolle 2 i patrz, jak rozwija się ich wyobraźnia. W pudełku czeka pięć minifigurek trolli, w tym niedostępne gdzie indziej postacie Guya Diamonda i Tiny Diamonda, więc zabawa może się rozpocząć natychmiast. Dzieci będą się świetnie bawić, budując ten model, a później wymyślając rozmaite przygody z udziałem swoich trolli. Kapsuły można powiesić na drzewie albo zamknąć i zabrać w podróż, by zabawa mogła trwać dalej!

Dzieciaki mogą tam nawet dodać kapsułę Poppy z zestawu 41251, by mieć jeszcze więcej frajdy przy odgrywaniu scenek z nowego filmu o trollach.
Bogactwo akcesoriów i funkcji do odkrycia sprawia, że ten zestaw to idealny prezent pod choinkę. Warto więc po niego sięgnąć, jeżeli szukasz akurat czegoś pomysłowego albo po prostu sympatycznego dla chłopca lub dziewczynki w wieku od 6 lat. Gotowy domek trolli na drzewie ma ok. 22 cm wysokości i wygląda naprawdę imponująco.  Fajną cechą zestawu jest też możliwość zamknięcia i zabrania z sobą kapsuł. Każda z nich ma ok. 11 cm wysokości, więc mogą towarzyszyć dzieciom w podróży. Zestaw Przyjęcie w popowej wiosce nie wymaga baterii!

Żeby zbudować ten model, trzeba tylko lubić używać wyobraźni. Gdy będzie już gotowy, dzieci mogą wymyślać własne historie o trollach lub odgrywać ulubione scenki z nowego filmu. Czy chcesz, żeby nawet zupełnie mali konstruktorzy mogli teraz czerpać więcej radości z budowania? To możliwe dzięki cyfrowym instrukcjom Instructions PLUS! Mają one intuicyjne tryby zoomu i obrotu oraz specjalny tryb podglądu budowanego modelu LEGO, słowem wszystko, czego potrzeba, aby budować w stylu epoki cyfrowej!

od 6 lat

Szczegóły

Tytuł: Lego Trolls: Przyjęcie w popowej wiosce (41255)
Podtytuł: Wiek: 6+
Producent: Lego
Seria: Lego Trolls
Kod paskowy: 5702016616811
Oprawa: pudełko

Recenzje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: