Teotihuacan: Późny Okres Preklasyczny

Portal Games

  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
119,95 PLN
Nasza cena
88,92 PLN
Oszczędzasz 26%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złModułowe rozszerzenie do gry Teotihuacan: Miasto Bogów

Teotihuacan tętni życiem! Miasto nieustannie się rozrasta, ściągając nowych mieszkańców z okolicznych terenów. Ukończono budowę nowej wspaniałej świątyni, co umocniło wpływy kapłanów i skłoniło lokalnych namiestników do szukania błogosławieństwa bogów przy dalszej budowie i upiększaniu miasta.

Szybkiemu rozwojowi towarzyszą nowe wyzwania. Napływ ludności i zwiększenie liczby podejmowanych przedsięwzięć wymagają elastyczności przy planowaniu kolejnych działań.

Teotihuacan: Późny okres preklasyczny to modułowe rozszerzenie do gry Teotihuacan: Miasto Bogów.

Sprawdź działanie nowych modułów, by wzbogacić swoje rozgrywki:

Kapłani i kapłanki - ten moduł wprowadza unikatowe moce dla graczy. Przybierają one formę kapłanów i kapłanek, wyznawców różnych bóstw czczonych w Teotihuacan. Każdy wyznawca zapewnia graczowi unikatowy efekt lub premię podczas całej rozgrywki.

Potęga rozwoju - do gry dołącza czwarta, majestatyczna Świątynia - o pomarańczowym kolorze. W przeciwieństwie do wcześniejszych Świątyń, które zapewniały jednorazowe premie, pomarańczowa Świątynia pozwala na odblokowanie wybranych umiejętności o stałym działaniu.

Czas postępu - rozgrywka w Teotihuacan dzieli się na trzy części, których kulminacją są Zaćmienia. Na początku każdej części odkrywana jest nowa płytka Postępu, zmieniająca niektóre zasady gry dla wszystkich graczy. Każda płytka charakteryzuje się unikatowym działaniem, wprowadzając kolejne urozmaicenie rozgrywki.

Stowarzyszenie architektów - odkryjcie nowe sposoby dekoracji i wnieście swój wkład w budowę centralnej Piramidy, korzystając z nowej Planszy Akcji Stowarzyszenie Architektów. Tak jak poprzednio Plansza Akcji o tym numerze pozwoli na dodanie płytek Zdobienia do Piramidy, ale tym razem w odmienny sposób.

Siedziba planistów - ukończ Piramidę Słońca, korzystając z nowoczesnych technik budowy. Nowa Plansza Akcji Siedziba Planistów udostępni ci nowe sposoby na umieszczenie płytek Piramidy, które wymagają podczas budowy precyzyjnego zgrania w czasie twoich robotników.

Wszystkie moduły dodane w tym rozszerzeniu są ze sobą kompatybilne i mogą być użyte w dowolnej kombinacji podczas rozgrywki w Teotihuacan: Miasto Bogów. Przygotujcie się na prawdziwą ucztę dla strategów!

Zawartość pudełka:
- 8 płytek postępu
- 1 plansza na płytki
- 1 plansza rozszerzenia
- 16 płytek kapłanów i kapłanek
- plansza akcji posiadłości arystokracji
- plansza akcji stowarzyszenie architektów
- plansza akcji siedziba planistów
- 8 drewnianych dysków w 4 kolorach
- 16 drewnianych wyznawców w 4 kolorach
- instrukcja

Liczba graczy: 1-4
Czas gry: ok. 90-120 minut
Wiek: 12+Szczegóły

Tytuł: Teotihuacan: Późny Okres Preklasyczny
Producent: Portal Games
ISBN: 5902560382792
Oprawa: pudełko

Recenzje