Wader, Tech Truck Wywrotka (35310)

Wader

  • Format: 28 x 19 x 11 cm
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
31,10 PLN
Nasza cena
28,23 PLN
Oszczędzasz 10%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 27,33 zł

Pojazd wywrotka to jeden z pięciu samochodów budowlanych wchodzących w skład serii Tech Truck. Mali pasjonaci motoryzacji oraz obserwatorzy pracy ekip budowlanych mają teraz okazję, aby przenieść swoje zainteresowania do świata zabawy. Zabawa wywrotką Tech Truck daje możliwość poznania pracy specjalistów, jak również mechanizmów działania aut budowlanych.

Wywrotka to lekki, zwrotny i wytrzymały pojazd o długości 23 cm w atrakcyjnej kolorystyce.  Pojazd posiada ruchomą skrzynię ładunkową, z pomocą której mali budowlańcy będą mogli przewieźć i zrzucić ładunek na placu budowy.

Wszystkie elementy samochodu wykonane są z wysokiej jakości, charakteryzującego się odpornością na warunki atmosferyczne, bezpiecznego, nietoksycznego tworzywa, dzięki czemu zabawka idealnie spełni swoje zadanie na plaży, w domu czy w piaskownicy. Pojazd nie posiada ostrych kantów ani brzegów, a wszystkie elementy są ze sobą trwale połączone, co sprawia, że zabawka idealnie nadaje się już dla najmłodszych dzieci (1+).

Zabawa samochodami z serii Tech Truck ma wpływ na wszechstronny rozwój dziecka. Dziecko manipulując przedmiotami rozwija umiejętności motoryczne, precyzję ruchów i koordynację wzrokowo-ruchową. To pobudza logiczne i przyczynowo – skutkowe myślenie oraz zmysł obserwacji. Zabawa w odgrywanie ról rozwija kreatywność, wyobraźnię i empatię oraz szacunek dla różnych zawodów. Dziecko uczy się poznawania otaczającego świata, a podczas takiej zabawy rozwija się w nim zaangażowanie i potrzeba dalszego odkrywania. Ponadto ten rodzaj zabawy uczy maluchy współdziałania, komunikowania się i umiejętności wysławiania. A to wszystko podczas beztroskiej i pasjonującej zabawy!

Cechy:
  • Długość samochodu: 23 cm
  • Wyposażony w ruchomą skrzynię ładunkową
  • Produkt wykonany z wysokiej jakości, trwałego i bezpiecznego tworzywa bezpiecznego dla dzieci
  • Przeznaczony dla dzieci 1+
  • Zabawa samochodem stymuluje wszechstronnie rozwój dziecka, pobudza jego wyobraźnię, rozwija umiejętności motoryczne, precyzję ruchów i koordynację wzrokowo-ruchową, logiczne i przyczynowo-skutkowe myślenie oraz zmysł obserwacji
UWAGA: produkt występuje w różnych wariantach kolorystycznych, wysyłka według dostępności, brak możliwości wyboru koloru.

Szczegóły

Tytuł: Wader, Tech Truck Wywrotka (35310)
Producent: Wader
Seria: Tech Truck
Kod paskowy: 5900694353121
Format: 28 x 19 x 11 cm
Waga: 0.29 kg

Recenzje