Kartonowe klocki konstrukcyjne CARDBLOCKS. Zestaw podstawowy

Egmont

  • Format: 39.5 x 26.8 x 8.7 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
99,99 PLN
Nasza cena
73,90 PLN
Oszczędzasz 27%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złCARDBLOCKS to połączenie KLOCKA o oryginalnej konstrukcji i specjalnego ŁĄCZNIKA dające niespotykane dotąd możliwości tworzenia. Zbuduj zamek, domek, most, stolik z krzesełkami czy inne konstrukcje, które podsunie ci wyobraźnia. To świetna zabawa dla osób w każdym wieku, lubiących kreatywne zajęcia.

EKOLOGICZNE
Klocki CARDBLOCKS są wykonane z tektury typu kraft. To włókna pierwotne celulozy pochodzące ze specjalnych upraw leśnych z domieszką makulatury. Tektura jest lekka, a przy tym niezwykle wytrzymała.  

ROZWIJAJĄ WYOBRAŹNIE
CARDBLOCKS działają na wyobraźnię i rozwijają inwencję twórczą. Pobudzają do myślenia o formach przestrzennych – od prostych brył do złożonych konstrukcji. Uczą eksperymentowania i szukania rozwiązań, a także nieustannego przekształcania przestrzeni. Mają otwartą i elastyczną formułę.

ŁĄCZĄ POKOLENIA
Bawią i integrują. Zapewniają wspaniałą rozrywkę w gronie najbliższych. Budowanie konstrukcji z tekturowych klocków daje ogromną satysfakcję rodzicom, dziadkom, jak i samym dzieciom.

POLSKI PATENT
CARDBLOCKS to produkt oryginalny, pomysłowy i genialny w swojej prostocie. Twórcą idei jest Pan Piotr Nawracała, zawodowo zajmujący się projektowaniem nietypowych opakowań z tektury. Klocki produkowane są w Polsce z poszanowaniem dla natury.

Szczegóły

Tytuł: Kartonowe klocki konstrukcyjne CARDBLOCKS. Zestaw podstawowy
Producent: Egmont
Seria: KARTONOWE KLOCKI KONSTRUKCYJNE CARDBLOCKS
ISBN: 5908215008789
Rok wydania: 2020
Format: 39.5 x 26.8 x 8.7 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje