Aeon's End: Niezbadany Mrok
Wiek: 14+

Portal Games

  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
89,95 PLN
Nasza cena
74,72 PLN
Oszczędzasz 17%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 71,22 zł

Uwaga! Gra Aeon's End: Niezbadany Mrok to dodatek. Wymagana jest podstawowa wersja gry Aeon's End.

Gdy Bezimienni zbierają swoje najpotężniejsze siły, zagłada jest bliska!

Bezimienni zebrali swoje najpotężniejsze legiony. Zagłada Gravehold jeszcze nigdy nie była tak realna. Nawet marzenia tych, którzy przetrwali, nie są już schronieniem. Jaka groza czai się w sercu wielkiej nicości nazywanej Niezbadanym Mrokiem?

Rozszerzenie Aeon's End: Niezbadany Mrok zawiera dwóch nowych Magów Bram.

Do swojej dyspozycji otrzymacie nowe kryształy, relikty, zaklęcia oraz popleczników! Czyli wszystko czego potrzebujecie jako fani Aeon's End by jeszcze dłużej bawić się rozgrywką w tę bestsellerową, kooperacyjną grę karcianą.

Remnant, Stworzenie Eteru to nowy mag, który stanie w obronie Gravehold! Dzięki swojej umiejętności Efemeryczna Maska potrafi nie tylko odbudować Gravehold, ale również pozwoli na zwrócenie sojusznikowi do ręki kart ze stosu kart odrzuconych.

Indira, Pomocnik Magów Bram dzięki swojej niszczycielskiej umiejętności Podstęp Piromanty potrafi rzucać zaklęcia prosto z ręki, nie musi ich wcześniej umieszczać na Bramach!

Snopijca to nowy Nemezis, który będzie na nas zsyłał sny mogące doprowadzić do poważnych uszkodzeń Graveholdu. Gdy tylko zapadniemy w najgłębszy z jego snów - wszystkie nasze starania zostaną zniweczone i nie tylko Magowie Bram, ale i Gravehold popadnie w wieczny sen, co sprowadzi na wszystkich nieuniknioną klęskę.

Drugim z Nemezis jest Trzykroć-Martwy Prorok, to jeden z tych przeciwników, który będzie rósł, zdrowiał i stawał się coraz potężniejszy. Gdy gracze pozwolą mu osiągnąć 99 punktów zdrowia, stanie się on nieśmiertelny i sprowadzi zagładę na Gravehold!

Zawartość pudełka:
- 2 magów bram
- 64 karty graczy
- 2 nemezis
- 21 Kart nemezis
- 11 Kart modyfikatorów

Liczba graczy: 1-4
Średni czas gry: ok. 60 minut
Wiek: 14+

Szczegóły

Tytuł: Aeon's End: Niezbadany Mrok
Podtytuł: Wiek: 14+
Producent: Portal Games
ISBN: 5902560383027
Oprawa: pudełko

Recenzje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: