Elmer’s MINI zestaw startowy Slime, klej przezroczysty, kleje brokatowe w pisakach i Magiczny Płyn do Slime - 4 elementy (209760)
Wiek: 3+

Elmer's

  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2024-04-15)
Sugerowana cena
41,00 PLN
Nasza cena
32,95 PLN
Oszczędzasz 20%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 32,95 złCiesz się przygotowywaniem Slime z zestawem zmywalnego, przyjaznego dzieciom kleju Elmer's! Zestaw startowy Elmer's Mini zawiera wszystko, czego potrzeba, by przygotować w domu Slime: butelkę przezroczystego kleju PVA Elmer's, dwa brokatowe kleje Elmer's w pisakach oraz butelkę  Magicznego Płynu Elmer's, aktywatora Slime. Przezroczysty klej tworzy przejrzystą bazę Slime, a klej brokatowy doskonale ją wzbogaca o paletę połyskujących kolorów. W zestawie otrzymujesz także butelkę Magicznego Płynu Elmer's z kompletną formułą, która przekształca dowolny klej Elmer's w wesoło ciągnące się Slime. Zestaw do Slime z klejem PVA Elmer's zapewnia świetną rozrywkę dla wszystkich członków rodziny. Przed i po kontakcie ze Slime należy dokładnie umyć ręce.

- Kompletny zestaw do  Slime: 1 butelka przezroczystego kleju, 2 brokatowe kleje w pisakach i 1 butelka aktywatora Slime
- Przezroczysty klej PVA zapewnia przejrzystą bazę do Slime, którą łatwo wybarwisz z odpowiednim kolorem
- Brokatowe kleje w pisakach to ekscytująca paleta błyszczących kolorów, które wzbogacają domowe projekty i Slime o dodatkowy, olśniewający wymiar
- Magiczny Płyn Elmer's to kompletne rozwiązanie, który przekształca klej Elmer's w dające mnóstwo radości Slime

Od 3. roku życia.

Szczegóły

Tytuł: Elmer’s MINI zestaw startowy Slime, klej przezroczysty, kleje brokatowe w pisakach i Magiczny Płyn do Slime - 4 elementy (209760)
Podtytuł: Wiek: 3+
Producent: Elmer's
Kod paskowy: 3026980976064
Oprawa: pudełko

Recenzje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: