Elmer’s zestaw startowy Slime, klej przezroczysty, kleje brokatowe w pisakach i Magiczny Płyn do Slime - 8 elementów (2050943)
Wiek: 3+

Elmer's

  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
72,59 PLN
Nasza cena
58,07 PLN
Oszczędzasz 21%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złCiesz się przygotowywaniem Slime z zestawem zmywalnego, przyjaznego dzieciom* kleju Elmer's! Zestaw startowy Elmer's zawiera wszystko, czego potrzeba, by przygotować w domu Slime: dwie butelki przezroczystego kleju PVA Elmer's, cztery brokatowe kleje Elmer's w pisakach oraz dwie butelki Magicznego Płynu Elmer's, aktywatora Slime. Przezroczysty klej tworzy przejrzystą bazę Slime, a klej brokatowy doskonale ją wzbogaca o paletę połyskujących kolorów. W zestawie otrzymujesz także dwie butelki Magicznego Płynu Elmer's z kompletną formułą, która przekształca dowolny klej Elmer's w wesoło ciągnące się Slime. Zestaw do Slime z klejem PVA Elmer's zapewnia świetną rozrywkę dla wszystkich członków rodziny.

- Kompletny zestaw do Slime: 2 butelki przezroczystego kleju, 4 brokatowe kleje w pisakach i 2 butelki aktywatora Slime
- Przezroczysty klej PVA zapewnia przejrzystą bazę do Slime, którą łatwo wybarwisz z odpowiednim kolorem
- Brokatowe kleje w pisakach to ekscytująca paleta błyszczących kolorów, które wzbogacają domowe projekty i Slime o dodatkowy, olśniewający wymiar
- Magiczny Płyn Elmer's to kompletne rozwiązanie, który przekształca klej Elmer's w dające mnóstwo radości Slime

Od 3. roku życia.

Szczegóły

Tytuł: Elmer’s zestaw startowy Slime, klej przezroczysty, kleje brokatowe w pisakach i Magiczny Płyn do Slime - 8 elementów (2050943)
Podtytuł: Wiek: 3+
Producent: Elmer's
Kod paskowy: 3026980509439
Oprawa: pudełko

Recenzje