Smily Play, Pilot TV (000723)

Smily Play

  • Format: 14 x 22 x 4 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
45,98 PLN
Nasza cena
33,69 PLN
Oszczędzasz 27%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 33,69 zł

Pilot dla dzieci w skrócie:
  • ten pilot to zabawka, która imituje prawdziwe urządzenie do zdalnej obsługi telewizora,
  • wydaje różne dźwięki, miga czerwonym światełkiem,
  • posiada kolorowe przyciski funkcyjne,
  • pomaga w nauce barw, kształtów i cyferek,
  • rozwija logiczne myślenie i wyobraźnię,
  • uczy zależności przyczynowo-skutkowej,
  • jest wykonany z bezpiecznych dla dziecka tworzyw.
Pilot TV Smily Play
Twoja pociecha uwielbia interaktywne zabawki, a jednocześnie jest zafascynowana Waszym pilotem do telewizora? Zmienia kanały, chociaż oglądasz w danym momencie jakiś program? A gdyby brzdąc posiadał własny pilot-zabawkę? Oglądanie ulubionego serialu byłoby w końcu możliwe!

Pilot TV dla dzieci Smily Play zagwarantuje mnóstwo frajdy i świetniej rozrywki przez dłuższy czas! Dzięki odpowiedniej konstrukcji jest łatwy do chwytania przez małe rączki. Bawić się nim mogą już nawet sześciomiesięczne maluchy. Pilot TV to zabawka, która stanowi doskonały sposób na rozpoczęcie nauki cyfr od 0 do 9, podstawowych kolorów oraz kształtów. Wystarczy wcisnąć dowolny przycisk, a pilot odtworzy jedną z kilku zabawnych melodii. Pomoże to zrozumieć dziecku zależność pomiędzy przyczyną a skutkiem oraz będzie wspierać rozwój jego logicznego myślenia.

Pilot dla dzieci to zabawka, która rozwija również zmysły. Stymuluję percepcję słuchową (wydawane przez zabawkę różne dźwięki) oraz wzrokową. Duży, okrągły przycisk na środku pilota Smily Play miga czerwonym światełkiem, co angażuje uwagę malucha i zachęca go do interakcji. Pobudza także zmysł dotyku – zabawka została stworzona z różnych materiałów o różnej strukturze. Rozwija także umiejętności manualne – kolorowe przyciski pomagają trenować małą motorykę.

Pilot dla dzieci wzbogaca naukę, łącząc ją z fascynującą zabawą. Wpływa ona korzystnie na rozwój językowy oraz zdolności poznawcze malucha.

Pilot TV Smily Play posiada przycisk, który pozwala go wyłączyć i włączyć ponownie, gdy Twoja pociecha znów nabierze ochoty na zabawę. Aby dziecko mogło w pełni korzystać z jego funkcji, wymagane jest zasilenie go 2 bateriami AAA (dołączone do zestawu). Pilot TV to zabawka wykonana z w pełni bezpiecznych materiałów.

Od 6. miesiąca życia.

Szczegóły

Tytuł: Smily Play, Pilot TV (000723)
Producent: Smily Play
ISBN: 4895038507234
Format: 14 x 22 x 4 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje