Klocki Friends: Butik Emmy (41427)
Wiek: 6+

Lego

  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
129,99 PLN
Nasza cena
113,11 PLN
Oszczędzasz 13%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Klocki Friends Butik Emmy

Dzieci zafascynowane modą i przebieraniem się będą zachwycone zestawem Butik Emmy (41427). W dwupoziomowym modelu z mnóstwem funkcji mieści się butik z obrotowym wieszakiem na ubrania, gdzie dzieci mogą pomóc minilaleczkom wybrać i połączyć odpowiednie elementy stroju. Jest tam także obrotowa przymierzalnia z odbijającym lustrem, by minilaleczki miały gdzie założyć wybrane kreacje.

Ten model jest idealny do zabawy!
W pracowni Emmy mali wielbiciele mody mogą zrealizować swoje marzenia o projektowaniu jest tam sofa, więc można usiąść z filiżanką kawy i obmyślać nowe stroje. Jest tam również miejsce do szycia oraz balkon. Poziom z pracownią można zdjąć, aby łatwiej było dostać się do butiku. To nie koniec możliwości, bo dwuczęściowy model pozwala na jednoczesną zabawę dwójce przyjaciół.

Realistyczne przygody z odgrywaniem ról
Zestawy z miastem Heartlake to zaproszenie do budowania i ekscytującej zabawy. Wprowadź małego budowniczego do świata LEGOFriends, gdzie Stephanie, Mia,Emma, Olivia i Andrea zadbają, by nie brakło mu rozrywek.

- Butik Emmy (41427) zachęca do zabawy w modę. Na dole znajduje się sklep z ubraniami, w którym dzieci mogą robić zakupy na niby, a na górze pracownia krawiecka, gdzie można bawić się w projektowanie i szycie.
- W zestawie jest pracownia i butik, dwie minilaleczki do zbudowania, a także modowe akcesoria, w tym nowość na czerwiec 2020 r. lśniące koszule z tkaniny, nożyczki i materiał, jednym słowem zapas inspiracji na wiele godzin twórczej zabawy.
- Dzieci mogą zdjąć górne piętro, by bawić się osobno częścią ze sklepem i częścią z pracownią. Ułatwia to też dostęp do fajnych funkcji butiku, takich jak obrotowy wieszak z ciuchami czy obrotowa przymierzalnia.
- Szukasz fajnej zabawki dla dziecka w wieku od 6 lat?
Zestaw liczący 343 elementy nadaje się doskonale na prezent urodzinowy lub gwiazdkowy dla chłopców i dziewczynek, którzy chcą wcielić się w role projektantów mody lub po prostu mają ochotę na satysfakcjonującą zabawę w budowanie.
Dwupoziomowy butik ma ok. 17 cm wysokości i 16 cm szerokości, więc będzie prawdziwą ozdobą dziecięcej sypialni. Dzieci mogą też połączyć go z innymi zestawami LEGO, by mieć jeszcze więcej możliwości zabawy.
Zabawka ze sklepem ma mnóstwo niesamowitych funkcji, które pozwolą dzieciom na wiele godzin oddać się zabawie. Do tego nie wymaga baterii, więc radość może trwać i trwać.
- Podobnie jak każdy zestaw konstrukcyjny LEGO, zabawka dla fanów mody jest dostarczana z jasnymi instrukcjami pomyślanymi tak, aby nawet 6-latek poradził sobie z budowaniem bez pomocy dorosłych, ucząc się niezależności i zyskując więcej pewności siebie.
- Wprowadź dzieci do świata zestawów LEGO, które ukazują miasto Heartlake miejsce ekscytujących misji, spotkań z uroczymi zwierzakami domowymi i wesołego spędzania czasu z przyjaciółmi.
- Od 1958 r. zestawy do budowania LEGO niezmiennie odpowiadają najwyższym standardom branżowym oraz wewnętrznym kryteriom jakościowym Grupy LEGO. Dzięki temu małe paluszki mogą zawsze z łatwością połączyć i rozdzielić klocki.
Klocki i elementy LEGO są rygorystycznie testowane, więc możesz mieć pewność, że ten świetny model do zbudowania spełnia najwyższe światowe standardy jakości i bezpieczeństwa!

od 6 lat

Szczegóły

Tytuł: Klocki Friends: Butik Emmy (41427)
Podtytuł: Wiek: 6+
Producent: Lego
Kod paskowy: 5702016619126
Oprawa: pudełko

Recenzje