Lego Ninjago: Podróż do Lochow Czaszki (71717)
Wiek: 7+

Lego

  • Format: 19 x 35 x 7 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
139,21 PLN
Nasza cena
108,58 PLN
Oszczędzasz 23%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Dzieci mogą odtworzyć ekscytujące sceny z serialu telewizyjnego NINJAGO® dzięki temu zestawowi "Podróż do Lochow Czaszki" (71717). Dzięki 4 minifigurkom, w tym Hero Nya, Hero Jay, Hero Lloyd i Murt, kreatywni młodzi ludzie mogą planować własne przygody w lochach.

Ten super fajny zestaw budowlany dla dzieci pełni również funkcję gry planszowej LEGO NINJAGO. Młodzież może użyć pokrętła do gry, aby zaplanować swoją drogę przez lochy, próbując uniknąć pułapek ninja, pająków i strażnika więziennego Murta, zanim będą mogli złapać Cień Ostrza Wybawienia i uwolnić jednego z ninja z więzienia. Można go również łączyć z innymi zestawami LEGO, aby stworzyć gigantyczną grę planszową.

Zabawki ninja LEGO NINJAGO dają młodym ludziom bramę do fantastycznego świata, w którym mogą bawić się w twórcze zabawy i odgrywać role za pomocą minifigurek ninja.

- Zestaw planszowy LEGO® NINJAGO® Podróż do Lochow Czaszki (71717) z ninja Hero Nya, Hero Jay i Hero Lloyd z serialu NINJAGO. Doskonały zestaw dla dzieci, które lubią bawić się same lub z przyjaciółmi.
- W tym zestawie znajdują się 4 figurki do zbudowania: Hero Nya, Hero Jay, Hero Lloyd i Murt oraz plansza lochów z celą więzienną. Spinner kostki pozwala dzieciom podwoić zabawę i rywalizować w ekscytującej grze planszowej LEGO®.
- Ten super fajny zestaw może być zarówno zabawkowym lochiem do odtwarzania scen z serialu telewizyjnego NINJAGO®, jak i grą planszową dla dzieci.
- Ten 401-częściowy zestaw LEGO® NINJAGO® z figurkami, oferuje kreatywne budowanie dla chłopców i dziewcząt w wieku 7+ i może zostać doskonałym prezentem urodzinowym lub na każdą okazję, dla oddanych fanów ninja.
- Loch ma ponad 5 cali (13 cm) wysokości, 8 cali (22 cm) długości i 8 cali (20 cm) - odpowiedni rozmiar dla dzieci, które można zabrać ze sobą wszędzie.
- Ten zabawkowy loch nie wymaga baterii - jest gotowy do zabawy zaraz po złożeniu. Wszystko, co dzieci muszą zrobić, to rozpalić wyobraźnię i zanurzyć się!
- W zestawie znajdują się łatwe do zrozumienia instrukcje budowania, które pomogą ożywić zestaw więzienny dla dzieci i szybko cieszyć się wciągającymi przygodami w lochach.
- Zestawy LEGO® NINJAGO® pobudzają kreatywność i zapewniają ucieczkę do wszechobecnego świata emocji i przygód, w którym mogą udawać odważnych ninja.
- Klocki LEGO® spełniają najwyższe standardy branżowe od 1958 roku. Są spójne, kompatybilne i łatwo się rozłączają za każdym razem.
- Te klocki LEGO® zostały poddane rygorystycznym testom i spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości, nawet w Dungeons of Shintaro!

Od 7. roku życia.


Szczegóły

Tytuł: Lego Ninjago: Podróż do Lochow Czaszki (71717)
Podtytuł: Wiek: 7+
Producent: Lego
Seria: Lego Ninjago
Kod paskowy: 5702016617023
Format: 19 x 35 x 7 cm
Oprawa: pudełko
Waga: 0.5 kg

Recenzje