Lego DC Super Heroes: Poscig Batłodzią za Pingwinem (76158)
Wiek: 4+

Lego

  • Format: 14 x 19 x 5 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
49,99 PLN
Nasza cena
44,59 PLN
Oszczędzasz 11%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Klocki Super Heroes Poscig Batłodzią za Pingwinem

LEGO DC Pościg Batłodzią za Pingwinem (76158) to dla maluchów świetna okazja, by wcielić się w ulubione postacie z filmów o Batmanie i przeżywać niezliczone wymyślone przygody.

Najlepsza zabawka konstrukcyjna dla fanów Batmana!
Minifigurki Batmana i Pingwina oraz dwie fajne łodzie do zbudowania pozwolą dzieciom wymyślać i przeżywać emocjonujące przygody. Ten zestaw LEGO 4+ może bardzo skutecznie nauczyć maluchy i przedszkolaki budowania. Nie jest skomplikowany, więc nawet zupełnie początkujący konstruktorzy będą mogli poczuć radość z samodzielnego składania klocków. Zawiera także prosty przewodnik, który ułatwia dzieciom zrozumienie procesu budowania, pozwala im nabrać pewności siebie i poczuć, że mogą się już zmierzyć z trudniejszymi projektami LEGO.

Szukasz idealnego prezentu z Batmanem dla dzieci?
Zestawy konstrukcyjne LEGO DC z Batmanem zawierają minifigurki bohaterów filmów akcji i niezwykłe funkcje, a przez zabawę wspierają rozwój dziecka. Z pewnością będą świetnym prezentem pod choinkę lub na urodziny dla małych superbohaterów w wieku od 4 lat!

- Zestaw LEGO DC Pościg Batłodzią za Pingwinem (76158) pobudza dziecięcą wyobraźnię i kreatywne myślenie, pozwalając maluchom wcielać się w role superbohaterów, którzy poruszają się pojazdami z filmów i komiksów DC.
- W zestawie konstrukcyjnym dzieci znajdą minifigurki Batmana i Pingwina oraz batłódź i kaczą łódź Pingwina. Łódki nie pływają, ale i tak można się nimi bawić bez końca!
- Zestawy LEGO 4+ zawierają specjalny klocek startowy, który pozwala maluchom od razu zabrać się do zabawy.Budując z klocków, dzieci zyskają więcej pewności siebie i odkryją bezgranicznie wielki świat fantastycznych postaci i możliwości kreatywnej zabawy.
- Poruszający wyobraźnię zestaw z mnóstwem funkcji i superbohaterskich gadżetów ucieszy każdego przedszkolaka lub malucha w wieku od 4 lat i będzie doskonałym prezentem pod choinkę lub na urodziny.
- Ten mały zestaw z Batłodzią, która ma ok. 13 cm długości, będzie świetną inspiracją do odgrywania epickich historii z superbohaterami, a po zakończeniu zabawy model może stanąć na półce jako ozdoba.
- Nie wymaga baterii. Siłą napędową tej zabawki do zbudowania jest dziecięca wyobraźnia, więc zabawa nigdy się nie kończy!
- Zestaw zawiera proste instrukcje, które wyjaśnią maluchom cel poszczególnych etapów łączenia klocków, pomagając im zacząć budowanie i zabawę, a także zyskać większą pewność siebie.
- Zestawy LEGO DC pozwalają odgrywać historie znane z komiksów o superbohaterach. Są w nich słynne postacie, czadowe pojazdy, broń i gadżety wszystko, czego potrzeba fanom do odgrywania ulubionych scen lub wymyślania własnych przygód.
- Zabawki do zbudowania LEGO spełniają najwyższe standardy branżowe, dzięki czemu wszystkie elementy zestawów pasują do siebie i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić i tak jest niezmiennie od 1958 roku!
- Klocki i elementy LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zestaw, który podarujesz dziecku w prezencie, spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

od 4 lat

Szczegóły

Tytuł: Lego DC Super Heroes: Poscig Batłodzią za Pingwinem (76158)
Podtytuł: Wiek: 4+
Producent: Lego
Seria: Batman
Kod paskowy: 5702016619379
Format: 14 x 19 x 5 cm
Oprawa: pudełko
Waga: 0.2 kg

Recenzje